lekarz Wojciech Łapka

Za to że jesteśmy ich pacjentami rocznie dostają za os.okolo 160zł czy jesteś pacjentem czy jesteś zdrowy. ALE gdy czlowiek raz na 5 lat za choruje to doktor śmieje się co Ci jest i nie chce dać skierowania na podstawowe wyniki nie wspomne już o innych skierowaniach twierdzi że za reszte się płaci w kamieniu lub w Wolinie prywatnie. Bardzo pan SIĘ zmienił teraz nie liczy się człowiek dla pana tylko kasa od nie chcenia siedzi pan 1 gdzine w Kołczewie i ucieka pan az się kurzy następnym razem najlepjej nagrać pana jak pan każdego spławia bez badań itp

Bardzo dobry pediatra. Ma świetne podejście do dzieci. Trafnie diagnozuje i nie pakuje w dzieci zbędnych antybiotyków. Polecam szczególnie dla dzieci, które boją się wizyt u lekarza. Moja córka zawsze płakała podczas wizyt, aż trafiliśmy do doktora i stres związany z wizytą zniknął.

Lekarz, który do pacjenta z uporczywym kaszlem i słyszalną gołym uchem chrypą odzywa się słowami "co Pan reklam nie ogląda i nie wie czym to leczyć?", zdecydowanie nie budzi zaufania. Zapisał na kartce z notesu co kupić w aptece (lek z reklamy TV na katar i aspirynę) i kazał iśc do domu. Po kilku dniach inny lekarz stwierdził już zapalenie krtani i zatok. Bardzo powierzchowny i lekceważący stosunek do pacjenta. Nie polecam usług tego Pana.

Doskonały lekarz, trafne diagnozy, szalenie miły; Świetne podejście do dzieci.

Doskonały lekarz, trafne diagnozy, szalenie miły; Świetne podejście do dzieci.

Jestem pełna podziwu dla wiedzy i sposobu podejścia do pacjenta,tylko tak dalej panie doktorze.Dziękuję i pozdrawiam-wdzięczna pacjentka

Po wizycie z dzieckiem mogę uczciwie powiedzieć o Panu doktorze że jest to rzeczowy, konkretny i bardzo sumienny lekarz o silnej osobowości. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Panie Wojtku;-)

świetny specjalista ,trafiona diagnoza miłe i profesjonalne podejście do pacjenta.Jak najbardziej polecam

Rzetelny, sympatyczny, bardzo profesjonalny. Jestem zdziwiony czytając niektóre komentarze. Ja osobiście polecam

Bardzo kompetentny, godny zaufania, sympatyczny i przemiły lekarz. Jestem zachwycona profesjonalnym i przyjaznym podejściem do mojego dziecka.Leczenie skuteczne i co ważne nie drogie.Bardzo polecam.

Bardzo dobry lekarz, miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Trafione leczenie. Polecam.