lekarz Wojciech Łapuć

2,1
1,7
2,4
2,1

Mimo iż kamienie tworzą mi się co 2 miesiące, towarzyszy mi ból, i otrzymują na usg skierowanie co pol roku, powiedział: widzimy się za rok. Może chciał wymusić na mnie wizytę prywatną. Mylił się. W Poznaniu postawiono przy okazji rozbijania kamienia właściwą diagnozę. Odradzam takiego lektarza.

Wizyta u Pana doktora trwała góra 3 minuty, z czego większość czasu zajęło wypisywanie dokumentacji. Lekarz popełnił błąd wskazując w wyniku badania brak wyrostka, który w rzeczywistości nigdy nie był operowany (potwierdzone minimum 2 innymi badaniami USG). Dodatkowo opisał inne narzady wzorcowo, podczas gdy inne badania wskazują na zmiany. Na pytanie o zawartość wyniku odpowiedział "o wyniku proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym". Brak jakiegokolwiek wyjaśnienia, brak empatii, poczułem się wręcz wypchnięty z gabinetu.

Z całego serca nie polecam tego lekarza. Podczas ,,wywiadu z pacjentem" lekarz się zapytał po co chce robić USG. a samo badanie trwało może z 2 minuty. Na opisie USG, który dostałem to kopiuj wklej. Brak wyjaśnienia wyniku badania. Jeśli macie możliwość iść do innego gabinetu to zachęcam. Niestety wizyta to strata czasu, a ponowne USG u INNEGO lekarza jest konieczne.

Nie polcam źle wykonanie badania piersi USG .na badaniu u Pana doktora wyszło wlókniak i powiększone węzły chłonne. Poszłam na powtórne usg tym razem do kogoś innego i wyszło wszystko ok.przez Pana doktora musiałam odwołać operację. Nie polecam. Zero poświęconego czasu wchodzi się i po 3 minutach wychodzi

Niestety ale wizyta jak powyżej. Trwała krótko i niczego się nie dowiedziałem. Kopiuj wklej, wizyta na usg z badaniem i opisem (kopiuj w klej) trwała maksymalnie 4min. Sam wymuszałem pytania odnośnie badania, lecz zbył mnie tekstem, że mam się leczyć u zwykłego lekarza przedstawiając mu kwitek badania. Widać, że jest tylko nastawiony na pieniądze w końcu 150zł za 4 min pracy a kolejka poza gabinetem ogromna (20 osób) umówionych na tę samą godzinę. Niestety ale minął się z powołaniem. Gdzie tu przysięga Hipokratesa? Nie polecam, uważajcie!

ODRADZAM TEGO CZŁOWIEKA. Wizyta na odczepne, przeklinanie w obecności 6letniego syna, który był badany. Pan zamiast tracić czas na chamskie docinki skupiłby się na omówieniu badania! Ewidentnie minął się z powołaniem. Szkoda nerwów i czasu na takiego „lekarza”, radzę poszukać od razu kogoś kompetentnego.

Super lekarz, wizyta przebiegła sprawnie, fajne podejście do pacjenta, wizyta przebiegła bez zarzutów.

Pan doktor opisywał tomograf mojemu tacie. Opisał ze śledziona niepowiększona bez zmian ogniskowych o prawidłowej strukturze. A śledziona została usunięta podczas operacji, kopiuj wklej tak wygląda tomograf w Trzebnicy.

Patologia straszna aż nie chce się chodzić do takich ludzi nie polecam!!! Wizyta trwała max 3 min, zaś badanie maksymalnie 30 sekund. Po badaniu powiedział ze jest wszystko super ale jakoś mnie nie uspokoił szukam następnego lekarza i napewno prywatnie.

Patologia straszna aż nie chce się chodzić do takich ludzi nie polecam!!!
Wizyta trwała max 3 min, zaś badanie maksymalnie 30 sekund.

minal rok od wizyty.Synek moj mial wtedy 4tyg.wymiotowal i mial usg brzuszka ktore trwalo 20 sekund. Wedlug badania bylo wszystko ok.Synus moj nadal wymiotowal wiec pojechalam na badania do kalisza gdzie stwierdzono na badaniach usg przerostowe zwezenie odzwiernika!!!!jest to wada wrodzona i powinna byc operowana w 4 tyg. zycia a dzieki doktorowi byl operowny w 8 tygodniu...na ostatnia chwile!!!!Nie polecam wizyty u pana doktora