Wojciech Laskowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Cudowny lekarz,godny zaufania,cierpliwy,pogodny,prowadził moją pierwszą ciąże I byłam bardzo zadowolona,teraz bardzo chce żeby prowadził drugą ponieważ nie ma według mnie lepszego specjalisty od Pana doktora...polecam każdej kobiecie tego lekarza....to mistrz w swojej dziedzinie....

Opinia moja mówi wszystko. !!! ☺ Dziękuję Panie Doktorze za to jakim człowiekiem Pan jest. Niech będzie Pan przykładem dla innych lekarzy ☺

Jest to lekarz, do którego trafiłam z polecenia znajomej i teraz polecam go innym, gdyż znalazłam u niego wszystkie cechy, które u ginekologa są dla mnie istotne. Nie znam nikogo, kto po wizycie byłby zawiedziony. Podczas wizyt nie czuję stresu, moje wątpliwości zostają rozwiane, jednocześnie zgłaszane problemy są traktowane poważnie. Podczas ciąży ciągle martwiłam się czy wszystko jest w porządku, ponieważ poprzednią ciążę poroniłam, jednak po każdej wizycie wychodziłam podbudowana i naładowana pozytywną energią.

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkalam na swojej drodze; ) jestem ciezka pacjentka, bardzo przezywam czy z ciążą wszystko ok; ) ciagle sie martwię i stresuje ale dr zawsze mnie uspokoja, wyslucha, jak trzeba to przebada dla mojego świętego spokoju. Dr jest zawsze pod telefonem i z czym bym nie dzwonila dr zawsze udziela wyczerpujacych odpowiedzi. Bardzo polecam, nie slyszalam zeby ktoras z moich koleżanek miala taki kontakt z lekarzem poza godzinami pracy i zeby ktoras byla tak kompleksowo otoczona opieka.

Dla mnie najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Kompetentny, miły, wszystko wytłumaczy a przede wszystkim nie straszy zawczasu tylko zleca badania. Polecam wszystkim znajomym i one też pana doktora chwalą.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana