dr Wojciech Lejkowski

Laryngolog

Byłam leczona w innych poradniach laryngolicznych, ale tak skutecznie jak u Pana dr Lejkowskiego to jeszcze nie. Leczenie pomogło na długo, Pan Doktor cierpliwie wysłuchał moich pytań i w bardzo jasny sposób wytłumaczył mi wszelkie niejasności. Co najważniejsze leczenie było niedrogie! Polecam Pana Doktora!

Zdecydowanie pan doktor b. mily i gadatliwy, ale niestety mi nie pomógł 😞 a jeszcze pogorszyl sprawę. Dodatkowo co dwa tyg przepisywal mi inne leki (bez zniżek na receptę) które kompletnie nie pomogly! A wydalam łącznie 600 zl. Czułam sie jak królik doświadczalny! Z przykrością nie polecam!

Kilka lat temu skorzystałam z usług tego lekarza i byłam bardzo zadowolona, jednak po ostatnich 3 wizytach czuję się zawiedziona. Nie mam zastrzeżeń co do kultury, podejścia i zachowania się tego lekarza jednak nie pomógł mi. Przez kolejne wizyty przepisywał mi leki, które tylko łagodziły objawy choroby, a nie leczyły (wybrałam 3 serie różnego rodzaju leków). Na skutek tego oprócz wizyty u innego laryngologa musiałam dodatkowo zapłacić za wizytę u dermatologa, ponieważ choroba tak się rozwinęła, że zaczęły pojawiać się zmiany na skórze.

byłem bardzo miło zaskoczony profesjonalizmem Pana Lejkowskiego, mało który lekarz tyle czasu poświęca na wytłumaczenie pacjentowi co tak naprawdę mu dolega :) polecam zdecydowanie

Lekarz z powołania, wspaniały lekarz i człowiek. Rzadko się takich dziś spotyka.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Nysa"?

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Laryngologiczna S.c.otocka-Wołyniec J.kaźmierczak A.
48-300 Nysa

Grzegorza z Sanoka 8