lekarz Wojciech Lenartowski

Urolog

Mily,profesionalny,ale popelnil blad kardynalny nie kierujac na badanie b.wazne, co uswiadomil mi drugi urolog do ktorego trafilam na zasadzie zasiegniecia kolejnej opinii.Polecam go,ale sugeruje zasiegnac jeszcze 2 opinii.

Wysokiej klasy lekarz. Czterokrotnie pojawiałem się u Pana Doktora z różnymi dolegliwościami i za każdym razem trafna diagnoza i bardzo szybkie leczenie. Jak najbardziej polecam Pana Wojciecha Lenartowskiego. Świetny specjalista.

Jestem zadowolony z przeprowadzonego zabiegu.

Jestem zadowolony z przeprowadzonego zabiegu.

Profesjonalizm,takt,kultura osobista i przede wszystkim skuteczne leczenie(jestem rok po prostatektomii radukalnej z powodu raka prostaty).Polecam!

Zdecydowanie odradzam, brak wykonania lub zlecenia kompleksowych badań, celem postawienia właściwej diagnozy. Farmakologiczne leczenie bez efektów.

Wyjątkowy profesjonalizm, obecnie prawie niespotykany.

Wyjątkowy profesjonalizm, obecnie prawie niespotykany.