dr hab. n. med. Wojciech Lisikdr hab. n. med. Wojciech Lisik - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Chirurg ogólny, Gastrolog, Chirurg transplantolog

Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista transplantologii klinicznej, doświadczony chirurg bariatra.
Dr hab n. med. Wojciech Lisik pracuje w Katedrze i Klinice ...

Dr hab n. med. Wojciech Lisik pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej w Warszawie.

2 letni staż chirurgiczny na Uniwersytecie Teksańskim w Houston, USA; Liczne kursy i szkolenia w krajach Unii Europejskiej

Członek:

Towarzystwa Chirurgów Polskich;
Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego;
Sekcji Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej TChP;
The Interna...

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz. Doskonały chirurg i w ogóle super człowiek. Bardzo dobrze tłumaczy problemy i jak im zaradzić. Zoperował mnie, chociaż inni mówili że nie mam szans. Bardzo polecam tego lekarza

Byłam u docenta. Zrobił na mnie bardzo dobra wrażenie. Operuj ię u niego za miesiąc. Rozmawiałam z ludźmi, których operowa i nikt nie ma nic do zarzucenia.

Rewelacyjne podejście do Pacjęta. Bardzo konkretny. Dzięki niemu znowu czuję, że żyję. Szacun.

Moim zdaniem jeden z lepszych chirurgów od otyłości w Warszawie. Operacja na fundusz,trochę przydługi czas oczekiwania, ale efekty zgodne z oczekiwaniami. JZ

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Maciej Charaziński

03-947, Warszawa
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13,
05-400, Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro),
02-201, Warszawa

Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4,
00-019, Warszawa
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12,
01-875, Warszawa