lekarz Wojciech Łopatko

Lekarz rodzinny

3,9
3,9

To bardzo dobry lekarz i specjalista. Jakiś czas temu poważnie zachorowałam, byłam u dwóch różnych lekarzy i albo nie pomógł albo o mały włos nie wysłał mnie na tamten świat. Pan doktor Łopatko nie "gwiazdorzył" tylko szczerze zainteresował się, skierował na badania i do specjalisty, chociaż od razu wyczuł jaka to choroba. Do dziś jest naszym lekarzem rodzinnym i jest skuteczny w leczeniu za każdym razem. Bardzo polecam każdemu.

Szczerze powiedziawszy najlepszy internista z jakim miałem do czynienia. Każdemu serdecznie polecam doktora, zawsze pomoże, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Za każdym razem leki przepisane od niego pomagają. Świetny specjalista!

Przed laty skutecznie leczył mojego ojca w klinice Kardiologii w Bydgoszczy. Dotychczasowe pozytywne opinie o tym lekarzu potwierdzam będąc teraz jego pacjentką.

Kompetentny, kulturalny i wyrozumiały. Duże doświadczenie i wiedza. Pacjentowi poświęca wiele czasu. Nie tworzy dystansu. Kiedy nie może przyjąć pacjenta w danym dniu z powodu braku wolnych miejsc - umawia się z nim i rejestruje osobiście na odpowiadający pacjentowi termin. Polecam.

Kompetentny, kulturalny i wyrozumiały.
Polecam.

Niestety, moje doświadczenia z tym lekarzem nie pozwalają mi z czystym sumieniem polecić go innym osobom potrzebującym pomocy.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Toruń"?

Dziewulskiego 9b lok. 25

Łazienna 30