dr n. med. Wojciech Łucarz

Ortopeda, Traumatolog

2,9
2,9

Omijać szerokim lukiem. Gdyby nie fakt że płatność jest z góry już przy recepcji, nie zapłaciłabym ani grosza. Wizyta trwała nie dłużej niż 5 minut, nie wykonał żadnego USG ani żadnych działań w kierunku rozpoznania urazu. Zero kompetencji jak i kultury osobistej, jest opryskliwy patrzy na pacjentów z góry. Nie polecam.

Nie polecam tego lekarza.Pacjentów traktuje jak zło konieczne. Łaskę robi, że odpowie na jakieś zapytanie.l A wizyta kosztuje 180 zł. Co do fachowości to nie będę się wypowiadać, bogów się przecież nie krytykuje. Mnie pan lekarz nie pomógł, nic ta wizyta nie wniosła w wyjaśnienie mojego problemu (prócz lżejszego portfela). Ja już nie skorzystam z usług tego pana, szukam pomocy dalej.

Doktor Łucarz operował mnie w maju 2022r. Od samego początku nie był zbyt miły, zrobił na mnie średnie wrażenie, jednak operacje wykonał świetnie, rekonstrukcja Acl + szycie łąkotki + opracowanie chrząstki. Mimo wszystko bardzo go polecam, kolano po paru miesiącach jak nowe mimo ciężkiego urazu, zna się na rzeczy.

Nie polecam chamskie zachowanie postawa gburowata nie można się niczego dowiedzieć ,słabe bardzo podejście do pacjenta .

Jest niekompetentny , zarozumiały , niemiluch . Poz tym, jaki ojciec taki syn.Powinien leczyć nieboszczyków,nie zrobi im krzywdy. Chociaż kto wie ??????????????

Jestem jakiś czas po rekonstrukcji więzadeł , do Pana doktora trafiłam całkiem przypadkiem , polecił mi Go inny lekarz , to prawda, że wylewny to On nie jest , ale za to chodzę bez problemów , mimo że łatwo nie miał ( nie byłam wysportowaną 20 - latką ), i to jest dla mnie najważniejsze . Z czystym sumieniem mogę odesłać każdego pacjenta do Niego ( nie trzeba brać wszystkiego do siebie On taki jest i tyle ) i do szpitala w Bełchatowie na ortopedie

i do szpitala w Bełchatowie na ortopedie

Jestem 2 tyg.po artroskopii , którą wykonywał dr.Łucarz. Niestety , była to "poprawka" po przebytej rok temu artroskopii (którą wykonywałam w Łodzi u innego lekarza). I dzięki Bogu trafiłam z tym do dr.Łucarza. Po roku czasu wyzwoliłam się wreszcie od bólu , i bardzo mu za to dziękuję! Piszecie , że nie jest zbyt wylewny-owszem- nie "bajeruje" pacjentów , odpowiada na temat i konkretnie.I chyba o to chodzi w leczeniu?Poprzedni dr.który wykonywał mi pierwszą artroskopię był przemiły-i nic ponadto!Głaskaniem i uśmiechem doprowadził mnie do przewlekłej niestabilności kolana.Z tą z kolei ...

Jestem 2 tyg.po artroskopii , którą wykonywał dr.Łucarz.
I dzięki Bogu trafiłam z tym do dr.Łucarza.
Po roku czasu wyzwoliłam się wreszcie od bólu , i bardzo mu za to dziękuję!
Piszecie , że nie jest zbyt wylewny-owszem- nie "bajeruje" pacjentów , odpowiada na temat i konkretnie.I chyba o to chodzi w leczeniu?Poprzedni dr.który wykonywał mi pierwszą artroskopię był przemiły-i nic ponadto!Głaskaniem i uśmiechem doprowadził mnie do przewlekłej niestabilności kolana.Z tą z kolei poradził sobie dopiero dr.Łucarz. Polecam , gdyż widzę , że to naprawdę dobry fachowiec w swojej dziedzinie.Żałuję , że nie trafiłam do niego rok temu!!!

Zdecydowanie polecam dr Łucarza. Leczyłam się u niego po urazie kolana. Dzięki Niemu w trzy miesiące doszłam do pełnej sprawności, dzięki właściwej diagnozie i odpowiedniej i szybkiej rehabilitacji. U mnie na szczęscie obeszło się bez artroskopii. Z czystym sumieniem polecam wszystkim Pana Doktora. Jest miły, uprzejmy, może nie bardzo wylewny, ale dokładnie tłumaczy chorobę, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi i zawsze z wielką przyjemnością wracałam na kolejną wizytę. Jeśli kiedykolwiek będę musiała jeszcze skorzystać z pomocy ortopedy na pewno wybiorę dr Łucarza.

Ten człowiek nie ma nic wspólnego z lekarzem, jest arogancki, niemiły i niekompetentny. Wszystko robi na "odwal się" i traktuje pacjenta jak powietrze. Gips założony przez niego po pewnym czasie zaczął sprawiać ból. Po zgłoszeniu się do niego jako lekarza prowadzącego w ogóle nie miał ochoty przyjąć chorego. Wysyłał nas do poradni ortopedycznej, i od progu tłumaczył, że on nie musi tego robić, i wcale nie musimy się u niego leczyć, że jest wiele innych poradni. Na wyraźne naciski z naszej strony po 4 rundach z IIIp na Ip szpitala i ciągłym odbijaniu piłeczki, wyciągnał telefon, zadzwonił do doktora aktualnie pracujacego na dyżurze w poradni i poinformował go, że przyjdą tacy co cyt. "trują mu dupe, a on już musi iść do domu". Niewielkie odcięcie gipsu przez innego lekarza nie pomogło. Kolejna wizyta w poradni przyszpitalnej, tym razem dr. Łucarz na dyżurze - pielęgniarka odcięła wierzchnią część gipsu, po czym zabandażowała nogę, lekarz nawet NIE OBEJRZAŁ NOGI, nie wstał od biurka, lecz wypisał skierowanie na badanie doplerowskie na kończynę GÓRNĄ! Na drugi dzień pojechaliśmy na wizytę prywatną do innego specjalisty, diagnoza trwała 30 sekund! Zespół Sudecka! Gdybyśmy dalej tkwili u tego pseudolekarza pewnie noga byłaby już nie do uratowania!

Polecam tego lekarza. Nie miałam jeszcze u niego żadnej operacji, ale na tą chwilę cieszę się że do niego trafiłam!!