lekarz Wojciech Łuczaj

Ortopeda

21.02.2017

lekarz do dupy ,cham i gbur ortopeda z platfusem , nie polecam nikomu ,jest beznadziejny zero zainteresowania pacjentem ,nawet jakby byl jedyny to nigdy w zyciu bym do niego nie poszla

anna

14.07.2016

Niestety nie polecam, zwłaszcza jeśli leczenia wymagają kończyny dolne, zero zaangażowania i pomocy, zostawił mnie zupełnie samą z poważnym problemem.

Grzegorz

15.05.2014

apodyktyczny i niekompetentny, żaden z lekarzy nie chce wchodzić mu w drogę, przeprowadza doświadczenia na pacjencie a w razie porażki co zdarza się nader często, np. gdy doprowadzi chorego do udaru wskutek długotrwałego leżenia, pozbywa się go bez konsultacji z rodziną i kieruje natychmiast na oddział neurologiczny. Nie wykazuje się empatią ani współczuciem. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje działania. Pozostaje bezkarny za śmierć pacjenta, do której doprowadził.

22.10.2012

Niesamowity Lekarz ,budzacy zaufanie i przede wszystkim komunikatywna,kulturalna,miła osoba wyjasniajaca wszystko bardzo szczegolowoi oczywiscie Kompetentna .bardzo polecam i pozdrawiam !:)

04.07.2012

Wszystkim z całą odpowiedzialnością polecam dr Łuczaja. Bardzo wysoka kultura osobista, pełne zaufania podejście do pacjenta,wysokiej klasy specjalista, poczucie humoru itp. Jestem dwa dni po zabiegu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Siedlce"?

Fimedica
Miedziana 11