lekarz Wojciech Łusicki

Witam !!! To wspanialy lekarz ,jest bardzo dobrym czlowiekiem !!!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ,jak on to (tak na marginesie oczywiscie ) mozna chorowac ,dba o pacjenta jak tylko moze ,polecam ,polecam ,ma on taka opinie nie tylko wsrod pacjenow ,ale grona lekarzy ja mu zycze ,zeby byl szczesliwy i zawsze mu sie w zyciu dobrze wiodlo !! Jola i pacjentka Irena .

Świetny specjalista! Miałam robiony zabieg laparoskopowo i wszystko przebiegło prawidłowo bez żadnych powikłań. Wszystko się szybko zagoiło. Jest on wspaniałym lekarzem, a przede wszystkim dobrym człowiekiem, który posiada wiedzę i duże doświadczenie. Lekarz godny polecenia.

Zdecydowanie polecam! Bardzo miły lekarz, kompetentny, rzeczowy, profesjonalista na najwyzszym poziomie. Byłam miło zaskoczona wyjatkowo ludzkim podejsciem do pacjenta. Podczas rozmowy mozna wyczuć autentyczną troskę i zaangażowanie. Dokładnie tłumaczy i fachowo odpowiada na pytania i wątpliwości, zawsze znajduje czas.

Świetny lekarz interesuje się pacjentem. Znalazłam się w szpitalu na planowany zabieg, akurat mnie operował. Dostał mnie jako kolejny przypadek, ale ja tego nie odczułam. Operował mnie 25 lipca czuję się świetnie, wszystko się ładnie goi. Fajnie, że z "urzędu" można dostać się pod tak fachową opiekę. Profesjonalista i fachowiec. Polecam

Polecam

Bardzo dobry lekarz.Wszystko mi dokladnie wytłumaczył.Bardzo miły i sympatyczny.

lekarz pierwsza klasa, zarówno pod względem kompetentności jak i podejścia do pacjenta

Polecam tego chirurga, rzeczowe pytania, diagnoza prawidłowa, zabieg u mnie przeprowadzil bardzo dobrze, wszystko zagoiło się bez najmniejszych powikłań, interesowal się pacjentem. Polecam ten szpital i ten zespół i lekarza