dr n. med. Wojciech Majewski

Onkolog, Radioterapeuta

Jedyny onkolog-radioterapeuta w południowej Polsce godny polecenia. Rzeczowy fachowiec najwyższej klasy

Rzeczowy, fachowiec najwyższej klasy. Można mu zaufać, co dzisiaj w srodowisku lekarzy nieczęsto się zdarza.

Pan doktor- kompetentny fachowiec. Lekarz onkolog- radiolog- człowiek dusza. W kontakcie z pacjentem miły, wytłumaczy sposób leczenia . Godny polecenia.

Godny polecenia.

Pan Profesor-Doktor- onkolog jest rzeczowym i ciepłym człowiekiem. Natychmiast identyfikuje się z pacjentem i jego zdrowotnym problemem. Jest znakomitym fachowcem w leczeniu raka w moim przypadku prostaty- naświetlanie ze znacznikiem .Wykazuje przy tym pełne zaangażowanie i cotygodniowy kontakt- informacja Rzadko można spotkać tak znakomitego fachowca i równocześnie tak wspaniałego człowieka. Polecam z całego serca.

Poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie pogania pacjenta i odpowiada na każde pytanie. Pomocny i zaangażowany. Tlumaczy i jest komunikatywny na tyle aby można było wyjść z gabinetu z kompletem informacji i planem leczenia. Dodałabym że jest cierpliwy i wyrozumiały w stosunku do Pacjenta. Byłam z Tatą na NFZ i byliśmy potraktowani profesjonalnie i zaopiekowani kompleksowo. Bardzo polecam i będę polecać!

To jest jakaś totalna bzdura z tą "kasą"! Czyżby konkurencja pisała takie brednie? Ten doktor nie jest wylewny w słowach, ale bardzo życzliwy, cierpliwy, pomocny. Na pierwszą wizytę zazwyczaj jedzie się i tak prywatnie i płaci się wyznaczoną kwotę , jak innym lekarzom. Jednak ta wizyta jest potrzebna, ponieważ Pan Doktor notuje sobie wszystkie niezbędne informacje dotyczące pacjenta i następna wizyta odbywa się już w Szpitalu na NFZ. Można do niego zadzwonić, odpowiada na smsy. Nie jest niedostępnym bufonem, jak wielu w tej profesji. Mąż jest w trakcie leczenia, ale kontakt do niego i pozytywną opinię o nim poznałam od Panów, będących jego pacjentami, których wyleczył z raka prostaty.

Godny polecenia, w kontakcie bezpośrednim małomówny, ale potrafi obiektywnie przedstawić procedury medyczne, nie robi przedwczesnych nadziei, proponowana, wybrana metoda leczenia sprawdziła się. Rok po rozpoczęciu radioterapii celowanej, poza niewielkimi objawami choroby popromiennej, czuję się dobrze, wyniki laboratoryjne są rewelacyjne, myślę, że dzięki Niemu żyję. Nie wyciąga "kasy" jak ktoś wcześniej napisał!!!

Wszystkich ostrzegam przed tym pseudo lekarzem! Niby onkolog a nie zauważył u mnie nowotwora złośliwego z którym chodziłam ok. 2 lat...robił mi podstawowe badania, a na moje ubolewania związane z coraz większym bólem nie reagował... Straciłam życie. A tak bardzo chcę żyć... Nie dajcie się zwieść, nie leczcie się u tego pseudo doktora. Wszystkich ostrzegam!

Doskonały lekarz, profesjonalista, oby takich wiecej.Polecam innym.

Doskonały lekarz, profesjonalista, oby takich wiecej.Polecam innym.

Porażka, nikomu nie polecam. Kasa, kasa, kasa.

Porażka, nikomu nie polecam. Kasa, kasa, kasa.