lekarz Wojciech Marks

Chirurg ogólny, Ortopeda

Lekarz fatalny i nieprzyjemny od samego wejścia do gabinetu.Siedzi i przewraca oczami jakby robił jakąś łaskę.Totalny brak wiedzy na temat choroby i sprawiał wrażenie jakby był tam za karę- to po co przyszedł jak nie lubi pacjentów?Na koniec stwierdził żeby sobie zainwestować i pójść prywatnie.I tam idziesz chory a spotykasz takiego człowieka-koszmar.Moja ocena to ZERO.

Nie polecam lekarza. Od 4 lat mydlił oczy, że kolano się zrośnie i po wyniku rezonansu ocenił, że bol spowodowany jest małą aktywnością. Po zmianie lekarza okazało sie że wystarczy mało inwazyjny zabieg i nic samo sie nie zrośnie. Stracony czas i pieniądze

Bardzo dobry lekarz. Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia. Nie trzeba zadawać pytań. Zdecydowanie polecam.

Wspaniały lekarz poświęca maksymalnie czas na wytłumaczenie pacjentowi jego dolegliwości cierpliwy przy tym bardzo sympatyczny .Bardzo trudno dostać się do niego na wizytę .Szczerze polecam tego znakomitego specjalistę

Bardzo dobry specjalista, żeby nie powiedzieć że najlepszy. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania. Bardzo szybko postawił diagnozę. Odpowiada szczegółowo na wszystkie zadane pytania. Cierpliwy i bardzo chcący pomóc. W dodatku bardzo ciepły i sympatyczny człowiek o wielkim sercu. Fantastyczne poczucie humoru, dzięki któremu człowiek nie przejmuje się chorobą, również z uwagi na to, że odczuwalnym jest fakt, iż jest się w dobrych rękach. Świetny lekarz, który doskonale wie jak leczyć.