lekarz Wojciech Markun

Okulista

Doskonały specjalista, perfekcja, bardzo trafne diagnozy i skuteczne leczenie, wysoka kultura osobista, lekarz przyjazny pacjentom. Od wielu lat ja i maż jesteśmy pacjentami pana doktora. Szczerze polecam

Od kilku dni łzawiło mi oko. Doktora Markuna poleciła mi koleżanka z pracy. Przyjął mnie mimo późnej pory i nie robił z tego powodu żadnego problemu. Zbadał, zapisał lek i wytłumaczył, jak stosować. Nawet pokazał :) Bardzo ok.

Najlepszy okulista, bardzo dobre podejście do pacjenta i przede wszystkim duże doświadczenie lekarza

Lekarz z powołania, doskonały specjalista, wykonuje osobiście wiele badań specjalistycznych, wysoka kultura osobista

Kompetentny i przyjazny. Widać, że lubi i ludzi, i swoją pracę. Lekarz z powołania. Spokojnie wyjaśnia, uspokaja, leczy. Pieniądze są kompletnie wtórne. ABSOLUTNIE POLECAM każdemu!

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu Dr n. med. Marek Hanarz
ul. Kalwaryjska 63