dr Wojciech Matysiewicz

Psychiatra

po wizycie u tego doktora miałem wyskoczyć z okna panika strach i co najgorsze zamiast mi pomóc to mnie zignorował zero podejścia do pacjenta nie polecam go i nie powinien leczyć za nasze składki i podatki

Miałem nieprzyjemność raz spotkać tego pana. Niestety po rozmowie (w której jasno dał mi do zrozumienia że jestem idiotą) nie mogłem się pozbierać. Podchodzi do ludzi jak do przedmiotów.

Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi jest miły i konkretny. Widać, że jest lekarzem z powołania, a specjalizacja którą wybrał nie jest przypadkowa. Bardzo mi pomógł i wiele mu zawdzięczam. Serdecznie polecam jeżeli ktoś potrzebuje porady psychiatry:)

Serdecznie polecam jeżeli ktoś potrzebuje porady psychiatry:)

ŚWIETNY SPECJALISTA. polecam. Jest konkretny, miły, znający się na tym co robi.Polecam szczególnie osobom cierpiącym na depresje, oraz DDA.