prof. dr hab. n. med. Wojciech Mędrala

Alergolog

Już prawie miesiąc chodzę na rehabilitację do pana Rafała i jestem bardzo zadowolona, ponieważ efekty są widoczne i to naprawdę całkiem szybko. Ogólnie cała rehabilitacja przechodzi sprawniej i szybciej niż to było zaplanowane co też mnie cieszy. Miałam wcześniej robiony niewielki zabieg na kolano, później dwa tygodnie o kulach i teraz ta rehabilitacja. Chcę być już w pełni sprawna na sierpniowy urlop i myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to się udało. Polecam gabinet rehabilitacyjny bo jest dobrze wyposażony a pan Rafał wie co robi.

Mam pozytywne doświadczenia. To dobry i skuteczny lekarz. Pomógł mi w poważnych kłopotach. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Wrocław"?

Krystyna Lipowska

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777