lekarz Wojciech Mendrek

2,9
2,9

A ja szczerze polecam leczę się u dr i moje córki I nigdy z doktorem nie miałam problemu nigdy też nie dał złej diagnozy wręcz przeciwnie i co najważniejsze szybko przyjmuje pacjentów i sam na teleporadzie poszedł i zapisał do recepcji moje córki na drugi dzień. Polecam dr ma specyficzne podejście co mi nie przeszkadza

1992 roku jako jedyny lekarz ( kilka wcześniejszych wizyt domowych tzw lekarzy podało błędne diagnozy i hasła- przewrażliwiona mamusia) prawidłowo zdiagnozował u syna zwężenie odźwiernika, szybkie skierowanie do szpitala na operację. Gdyby nie szybkie i zdecydowane działania Lekarza- syna by już nie było. Od tamtego czasu leczy całą naszą rodzinę. Przez 30 lat nie było żadnej błędnej diagnozy. Pan Doktor ma specyficzne podejście do pacjenta, mnie to nie przeszkadza, najważniejsze, że jest kompetentny.

Gdyby nie szybkie i zdecydowane działania Lekarza- syna by już nie było.

Bardzo dobry lekarz. Czasami wystarczy, że spojrzy na dziecko i już wie z czym ma do czynienia. Nie faszeruje dzieci tabletkami czego nie rozumieją młode matki, które uważają, że pozjadały wszystkie rozumy. Najczęściej od nich słyszy się negatywne opinie. Może same powinny leczyć swoje dzieci.

Bardzo dobry lekarz,choc napewno specyficzny co ludzie różnie odbierają.Polecam z czystym sumieniem.Zawsze szczery do bólu za co niektórzy się obrażają.Pozdrawiam

Lekarz który wszystko krytykuje. Na wizycie z jego wniosków wynikało że jako mama wszystko źle robię. Byliśmy u niego pierwszy raz a zachowywał się jakby dziecko znał lepiej ode mnie:(

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny i rzetelny. Ma dobre podejście do dzieci, jest szczery i konkretny. Leczę u doktora moje dziecko i naprawdę polecam. Stawia trafne diagnozy a przy tym przyjmuje pacjentów szybko, więc nie siedzę z dzieckiem godzinami pod gabinetem. Uważam że jest to doświadczony i godny polecenia lekarz.

Nie polecam - przychylam sie do innych negatywnych opinii. Arogancki, nie slucha, poucza, dzieci jak zwykle przyprowadzam do niego zdrowe...

Zdecydowanie nie polecam, najgorszy pediatra z jakim się spotkałam, nie słucha pacjenta, wymądrza się i wie leipej co mu dolega, nie leczy, twierdzi że dziecko zdrowe, za to daje mnóstwo rad - jak wychowywać, jak ubierać. Nigdy więcej. Zgadzam się z poprzednikami, nadaje się do przyjmowania starszych pań, które chodzą do lekarzy bo im się nudzi, nie zaś do malutkich dzieci, u których w ciągu jednego dnia zwykły kaszel przerodzi się w zapalenie płuc!

Cham i prostak. Nie slucha pacjenta. Przychodzisz po diagnoze i recepte, a w zamian dostajesz jego madrosci zyciowe, zeby wychowac syna tak, jakiego bys chciala ziecia. Nie ma podejscia do dziecka, dzieci sie go boja, co to za pediatra? nadaje sie tylko zeby stare babcie leczyc i podrywac.

Jestem oburzona zachowaniem "lekarza", jest bezczelny i chamski, a na dotatek nie rzetelny w badaniu. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!