dr hab. n. med. Wojciech Michalik

Urolog

2,5
2,7
2,7

Przed wizytą u pana doktora , prawie trzy lata przeciekałem.. Po operacji usunięcia raka prostaty. Do pana doktora przyjechałem by mi wszczepił zwieracz moczu.Pan doktor wysłuchał, przeczytał dokumentację i zadecydował.. O odłożeniu zabiegu na 6 miesięcy. Z powody że miałem we wrześniu zabieg chirurgiczny cewki moczowej. Przepisał mi jednak leki. Po którch zjedzeniu dwóch opakowań... Przeciek moczu ustąpił.

Jeden z najgorszych lekarzy u jakich byłem. Całkowity brak profesjonalizmu i kompetencji. Przyszedłem z problemem urologicznym, który lekarz całkowicie zbagatelizował. Lekarz nie miał ubranego fartucha, założył tylko jedną rękawiczkę, w trakcie wizyty ktoś obcy wszedł do gabinetu, ponieważ lekarz nie raczył zamknąć drzwi. Przestrzegam przed wizytą i odradzam jakikolwiek kontakt z tym Panem.

Miałem nadzieję że trafiłem odpowiednio.Bardzo się pomyliłem.Mam potwierdzony kamień na nerce czego Pan doktor nie zauważył.Na pytanie o kamień odpowiedź brzmiała nie zauważyłem ale przecież mogłem się pomylić.Zato zaleceń na kolejne badania dużo.Omijać szerokim łukiem. Zapłaciłem 200 zł.

Byłem u niego w przychodni Medyk w Częstochowie.Wizyta 150 zł - czas trwania 5 minut.Lekarz nie wiedział jak się nazywa specyfik, który ma mi pomóc.Wysłał mnie do apteki, żeby tam farmaceuta znalazł mi coś i po jego użyciu żebym przyszedł ponownie do niego na wizytę. Żadnych badań na miejscu, tak jak bym wszedł do pokoju w którym są dwa krzesła i biurko. Nie polecam.

Cztery razy umawiałam się na wizytę do tego lekarza. Za każdym razem musiał wyjść i podawał inny termin. W miarę dokładnie wytłumaczył przyczyny choroby ale na każdej wizycie przedstawiał inny plan leczenia. Nie mam do niego zaufania. Zmieniam lekarza!

Ostrzegam przed tym lekarze, to nie sa zarty, moja znajoma doprowadzil do sepsy poprzez wykonanie zabiegu usuniecia kamieni nerkowych, a w konsekwencji do smierci. Zero skruchy. I

Lekarz fatalnie wykonuje zabiegi ESWL (pozaustrojowe rozbijanie kamieni). Kieruje obraźliwe uwagi w kierunku pacjenta skarżącego się na silny, nie do zniesienia ból podczas zabiegu. Współpraca z Panem Wojciechem Michalikiem przypomina raczej kabaret naśmiewający się z czasów PRL niż relacje pacjent-lekarz w szpitalu XXI wieku.

Pierwszy lekarz który poświęcił mi więcej czasu i wytłumaczył mi dokładnie na czym polega moje schorzenie. Poza tym udzielił mi rad co robić w nagłych przypadkach, jak zapobiegać i leczyć.

100 zl wizyta + 50 zl USG jader. Sam zrobilem Badanie Ogolne Nasienia, nie wyjasnil mi dlaczego mam takie wyniki, co moze byc przyczyna takiego stanu zeczy. Czy torbiel na nasieniowodzie moze byc tego sprawca. Odeslal na kolejne badanie nasienia za miesiac. Tyle. Wyglada to na wyludzanie pieniedzy metoda kolejnych wizyt. Zmienilem lekaza

100 zl wizyta + 50 zl USG jader.

daremny, brak zainteresowania, i namawianie na gabinet prywatny ;/ wiele dzieki za takie cos