lekarz Wojciech Naumnik

Pulmonolog, Internista

Mój pierwszy kontakt z Panem Docentem nastąpił w Centrum Medycznym Nowe Miasto Osteo-Medic s.c. ul. Wiejska 81 - trafiłem ze skierowaniem pilnym. Po dwóch tygodniach głodówki , a w ostatnim tygodniu i bez przyjmowania płynów gdyż wszystko zwracałem , ze stanem zapalnym płuc w trakcie chemioterapii. W kolejce na umówione wizyty oczekiwało kilkanaście osób - jednak Pan Docent gdy zapoznał się z rozpoznaniem i widząc mój stan przyjął mnie niezwłocznie i profesjonalnie choć jako osobę nie umówioną mógł co najmniej przyjąć jako ostatniego. Niestety w moim stanie przyjęcie jakiejkolwiek tabletki nie było już możliwe i po trzech dniach trafiłem do szpitala USC na I Oddział Chorób Płuc i Gruźlicy na Dojlidach. I tu znowu miałem trochę szczęścia gdyż tym oddziałem kieruje właśnie Pan Docent.Kilkakrotnie leżałem już na pulmunologii lecz dopiero teraz udało mi się dostać w tak profesjonalne ręce jak Pan Docent i dr Beata Panek. Po niecałych dwóch tygodniach jestem w stanie samodzielnie chodzić ,szybko i sprawnie przeprowadzono wszystkie konieczne badania , jestem przygotowywany by móc kontynuować chemioterapię gdyż dotychczasowy lek po 2 miesiącach nie dał żadnych efektów , a nowotwór dokonał dalszych zniszczeń.Jestem pod wrażeniem fachowości , empatii i zaangażowania w proces leczenia.Każdy obchód połączony jest z dokładnym badaniem , rozmową , próbą szczerej i rzetelnej informacji dla pacjenta bez okazania choćby cienia zniecierpliwienia w stosunku do chorego.Dzięki Panu Docentowi i jego podejściu promyczek nadziei wrócił. Dziękuję . Wierzę , że swoją pasję , profesjonalizm i zaangażowanie pełne empatii i życzliwości Pan Docent przekaże swoim studentom , młodym lekarzom. Dla nas chorych jest to bezcenne. Choć po świętach wróciłem na Oddział wierzę , że wspólnie zespół lekarski podejmie optymalną decyzję co do dalszej chemioterapii i jeszcze parę miesięcy pociągnę :)

Polecam! Najlepszy doktorek EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Białystok"?

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy