lek. med. Wojciech Niemczuk

RTG, Radiolog, USG

Badanie w ramach NFZ. Nie nabyłam nowych obrażeń psychicznych, ani fizycznych podczas tego USG, co było dla mnie w tamtym czasie naprawdę istotne + co nie jest tak oczywiste i często spotykane w przypadku badań/wizyt w ramach funduszu lekarz odnosił się w normalny sposób do pacjenta, a nawet sprawiał wrażenie osoby zrównoważonej psychicznie, nawet był miły i rzeczowo odpowiadał na pytania. Szok.

Bardzo polecam tego lekarza :) Uprzejmy, profesjonalne podejście do swojej pracy, wytłumaczy co i jak

Bufon nadęty w sobie.Zero kultury,zero empatii,zero przyzwoitości..Po prostu myśli,że jest nie wiadomo kim i ludzi traktuje jak śmieci...ale kij ma zawsze dwa końce.... Na pierwszym miejscu trzeba być człowiekiem i to dobrym człowiekiem a potem dobrym lekarzem..tutaj ani jednego ani drugiego... Ocenę wystawicie sobie sami...I przestrzegam przed tym panem....Idąc do Bonifratrów pytajcie kiedy przyjmuje i ustalajcie terminy na inne dni.....

Naprawdę życzę sobie więcej takich lekarzy na swojej drodze. Miły, uprzejmy, odpowiada na każde pytanie, widać że zna się na tym co robi, po prostu jest fachowcem. Polecam bardzo tego Pana

Bardzo dobry i kompetentny! Polecam!! Miły, inteligentny i uprzejmy... co jest teraz rzadkością.... badanie wykonał solidnie i bardzo dokładnie.

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Grzecznie odnosi się do pacjentów, dokładnie wszystko wytłumaczy, jeżeli są jakieś niejasności związane z chorobą, powtórzy nawet po trzy razy :) wiedzę ma bardzo dużą, nie tylko na tematy związane z Jego zakresem pracy. Gorąco polecam, jeżeli ktoś chce sprawdzić np.: stan swoich żył :) Badanie bardzo dokładne.