Wojciech Ogorzeja

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Dokładnie 14 kwietnia 2015 roku pierwszy raz przeczytałam nazwisko doktora Ogorzeji... Pomyślałam-skoro tak wielu ludzi tak pozytywnie wypowiada się, tzn że moja mama jest w najlepszych rękach. Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak profesjonalnym a zarazem cudownym lekarzem jest ...

Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak profesjonalnym a zarazem cudownym lekarzem jest ordynator Wojciech Ogorzeja. Dziękuję za wszystko

Pod kierownictwem tego lekarza oraz jego własnymi rękoma z powodzeniem odbyła się bardzo trudna operacja kardiochirurgiczna, ratująca życie mojego Taty. Sytuacja była krytyczna i beznadziejna, jednak dzięki Panu Wojciechowi Ogorzeji i jego zespołowi udało się wykonać ogrom genialnej pracy. Potem zawsze można było spotkać się ...

Pod kierownictwem tego lekarza oraz jego własnymi rękoma z powodzeniem odbyła się bardzo trudna operacja kardiochirurgiczna, ratująca życie mojego Taty. Sytuacja była krytyczna i beznadziejna, jednak dzięki Panu Wojciechowi Ogorzeji i jego zespołowi udało się wykonać ogrom genialnej pracy. Potem zawsze można było spotkać się i porozmawiać na temat stanu Taty, rokowań oraz uzyskać ważne z punktu widzenia pacjenta informacje. Pomógł też radami w dalszym postępowaniu po opuszczeniu szpitala.

Nigdy nie spotkałam lekarza tak oddanego pacjentowi, a przy tym takiego specjalisty. To wspaniały lekarz i wspaniały człowiek,bardzo przyjazny dla pacjenta,dzięki jego zaangażowaniu operacja została wykonana w szybkim tempie co uratowało mi życie. Dziękuję Panie Doktorze..Wdzięczna pacjętka Janina Rogala

TO NAPRAWDE WSPANIALY LEKARZ I CZLOWIEK JAKO JEDYNY UDZIELIL POMOCY,DZIEKUJE.

TO NAPRAWDE WSPANIALY LEKARZ I CZLOWIEK JAKO JEDYNY UDZIELIL POMOCY,DZIEKUJE.

Nigdy nie spotkałam lekarza tak oddanego pacjentowi, a przy tym takiego specjalisty. To wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Dziękuję Panie Doktorze.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz