prof. dr hab. n. med. Wojciech Omulecki

2,5
2,9
2,6
2,9

Masakra ! Barlickiego w Łodzi ten Pan z odwarstwioną siatkówką oka lewego odesłał mnie do domu z informacją ze mam się skontrolować za miesiąc ambulatoryjnie i oceniać samemu czy się stan nie pogarsza . Było to ostatniego dnia przed jego urlopem . Na moją prośbie by zabezpieczali mi to chociaż laserem usłyszałam ze w sumie to nie ma dziś nikogo kto mógł by to zrobić i ze nie ma takiej potrzeby i tu cytuje ,, w sumie to skąd Pani się tu wzięła ‘’ Nadmieni że miałam skierowanie do szpitala ...

,, w sumie to skąd Pani się tu wzięła ‘’ Nadmieni że miałam skierowanie do szpitala i był to akurat dzień pełnienia Ostrego dyżuru okulistycznego w tej placówce

Konsultacja na szpitalnym korytarzu plus oburzenie doktora Omuleckiego, któremu zajmuje się czas byle sprawami, nota bene bolącym niewidzącym okiem, sprawiło, że więcej się u Tego Sławnego Lekarza nie pojawię.

Wspaniały człowiek i super specjalista . Jeżeli ktoś szuka dobrego operatora , to Pan Profesor jest godny polecenia w 100% . Operował mnie czterokrotnie , wszystkie zabiegi przebiegły pomyślnie z oczekiwanym skutkiem , za co z całego serca DZIĘKUJĘ

Nie polecam jest to lekarz który ma gdzieś pacjentów a w szczególności ludzi starszych

Kompetencje - 5, szybkość i trafność diagnozy - 5, dystans, a nawet niecierpliwość wobec pacjenta w starszym wieku

lekarz godny polecenia, konkret! perfekcja w 100%

lekarz godny polecenia, konkret! perfekcja w 100%

Bardzo nieprzyjemny i gburowaty ... Nie polecam .

Bardzo nieprzyjemny i gburowaty ... Nie polecam .

profesjonalizm przy wykonaniu witrektomii

profesjonalizm przy wykonaniu witrektomii