lekarz Wojciech Orczyk

Byłam operowana przez Pana doktora i nie mogę powiedzieć, abym czegoś przed operacją nie miała wyjaśnionego. Takie samo podejście jest po operacji, cierpliwie odpowiada na zadane pytania. Ja bardzo polecam Pana doktora. Za opiekę bardzo dziękuję!!!!!

z czystym sumieniem poolecam doktora orczyka, perfekcyjny zabieg kriolezji pomógł mi zapomnieć o bólu

Od lat cierpiałam na przewlekłe bóle krzyża, podejrzewano u mnie rwę kulszową, potem zwyrodnienie odcinka lędźwiowego, potem martwicę głowy kości udowej, zwyrodnienie biodra a nawet diagnozowano w kierunku nowotworu miednicy. Dopiero dr Orczyk, jako pierwszy zwrócił uwagę na zwyrodnienie stawu między kością krzyżową a miednicą. Odkąd podał mi tam blokadę cudownie przeszło. Od 2 lat co pół roku chodzę do dr Orczyka na powtórkę i póki co cieszę się, że nie boli.

Miałem wykonaną krioablację (kriolezję) przez dr Orczyka . Niesamowite jest to, że zabieg trwał może ze 30 minut, i bóle przeszły mi, a męczyłem się z tym moim kręgosłupem jakieś 5 lat, kompletnie bez sensu.