dr n. med. Wojciech Ostoja-Chrząstowski

Neurolog dziecięcy

"Wykształcenie: 1992 – Akademia Medyczna I Wydział Lekarski 1996 – I stopień specjalizacji z pediatrii 2001 – II stopień specjalizacji z neurologii dziecięcej 2001 – tytuł doktora nauk medycznych.
Studia medyczne ukończyłem w 1993 roku. W roku 1996 uzyskałem I stopień specjalizacji z pediatrii pracując w I Katedrze Pediatrii Akademii Medycznej. W roku 2000 obroniłem pracę doktorską. Następnie przez 1,5 roku pracowałem w ośrodku neurologiczno – padaczkowym w Ottignies w Belgii.

Po powroci...

Serdecznie polecam. Bardzo sympatyczny lekarz, "od drzwi" budzący zaufanie, a przy tym bardzo kulturalny. Nawiązuje rewelacyjny kontakt z dzieckiem (także noworodkiem). Widać, że pacjent jest na pierwszym miejscu. Bada kompleksowo, na spokojnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Jako jedyny lekarz w Luxmedzie nie zadał mi setny raz tych samych pytań, tylko skorzystał z informacji już zapisanych w systemie.

Właśnie wróciliśmy z wizyty u p. Doktora i muszę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie jakie tu zamieszczono. Spotkanie z p.Doktorem pozwoliło mi na nowo uwierzyć w lekarzy z powołania, kompetentnych, ze świetnym podejściem do małego pacjenta. Polecam i zachwalam!!!!!!

Polecam, bardzo miły lekarz, z dobrym podejściem do dziecka, zarówno niemowlaka jak i nastolatka.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Warszawa"?

Dariusz Chmielewski

IPCZD WARSZAWA