lekarz Wojciech Owsiany

Mistrz!!! Nie można inaczej określić Lekarza ( celowo z dużej litery) który uratował mojemu tacie dłoń obciętą podczas pracy. Operacja majstersztyk!! Czucie powoli wraca, pięknie się goi, jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za zaangażowanie, Tata bardzo chwali podejście i pozytywne nastawienie, Lekarz na medal!!!

Mogę zaświadczyć o wysokich umiejętnościach, kompetencji , uprzejmości tego lekarza . Obecnie upłynęło 1,5 roku od operacji ( złamanie kostki z przemieszczeniem i uszkodzeniem więzozrostu) którą wykonał dr.Owsiany , a następnie przeprowadzał mnie przez okres dochodzenia do sprawności - z usuwaniem śrub i blachy włącznie. Obecnie bez przeszkód i ograniczeń chodzę , biegam , gram w tenisa . Dlatego polecam tego lekarza .

Bardzo fachowo poskładał moją rękę i odpowiedział na wszystkie moje pytania wyczerpująco.Gdyby zaistniała taka potrzeba,bez namysłu oddałbym się w ręce tego właśnie lekarza.jest uczynny i uprzejmy,jest przykładem lekarza z prawdziwego zdarzenia

Bardzo pozytywne wrażenie. Pomocny, przystępny , kompetentny. takich lekarzy chciałabym spotykać na swej drodze.