dr Wojciech Parol

lekarz biegły sądowy który nie postępuje z lekarskimi zasadami ...działa na rzecz krus ..który uzdrawia na papierze widocznie za pieniądze KRUSu..NIE POLECAM LECZENIA U NIEGO..

Lekarz godny polecenia. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nasz synek bardzo lubi Pana doktora.

Wspaniały lekarz i specjalista w każdym calu. Dzięki niemu dochodzę do siebie. Najważniejsze są jego kompetencje i indywidualne podejście do bólu pacjenta. Polecam innym obolałym osobom.

Świetny specjalista. Profesjonalne podejście, wysokie kompetencje, uprzejmy. Operował mnie ponad rok temu, b. szybko powróciłem do pełnej sprawności, nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Jedyny lekarz, do którego mam zaufanie w 100%. Przede wszystkim świetny specjalista - zawsze stawia trafną diagnozę i w razie potrzeby podejmuje skuteczne leczenie (leczył mnie i dwóch moich synów). Ponadto uprzejmy, cierpliwy, wyrozumiały. Przyjmuje pacjentów "po godzinach", kosztem prywatnego czasu. Można zawsze liczyć na pomoc ze strony Pana Doktora.

3 miesiące temu zdecydowałam się na operację śródstopia, którą przeprowadził dr Parol.Jestem w pełni zadowolona z wyniku przeprowadzonego zabiegu oraz fachowej opieki. Lekarz godny polecenia, sumienny,kompetentny, również został mi wcześniej polecony przez inne osoby mające stycznośc z doktorem.

Po raz kolejny (po 4 latach od poprzedniego urazu i operacji) korzystam z fachowości p. doktora. Polecam wszystkim ze względu na kompetencje i podejście do pacjenta.

Gorąco polecam Pana doktora; jest bardzo dobrym fachowcem a przede wszystkim indywidualnie podchodzi do pacjentów. Nie odsyła z receptą do domu (jak robi to wielu lekarzy) tylko przeprowadza kompleksową diagnostykę. To człowiek o wysokiej kulturze i wielkim sercu:) Polecam.

MOIM ZADANIEM B.DOBRY ORTOPEDA,CHODZE Z NIUNIĄ OD 4MIES ŻYCIA. ZAWSZE MIŁY,UPRZEJMY, WSZYSTKO TŁUMACZY,NA KAZDEJ WIZYCIE ROBI USG BIODEREK-TYLKO CÓRCIA NIE LUBI TEGO:( NIUNIA JAK ZACZYNAŁA CHODZIĆ TO NIESTETY NÓŻKI MIAŁA"PÓŁ OKRAGŁE" PAN DOKTOR USPOKAJAŁ MNIE ZE NÓŻKI BEDĄ PROSTE I MIAŁ RACJE:) UWAŻAM,ZE DOSWIADCZENIE MA DUŻE. JA POLECAM

Leczyłam złamany łokieć u Pana dr. Szybko i sprawnie przeprowadził operację. Leczył bez gipsu i szybko mogłam rozpocząć wszystkie potrzebne ćwiczenia i rehabilitację. Pan doktor to jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim krótkim jak dotąd życiu. Przewspaniały lekarz- cierpliwy, doświadczony, kulturalny. Przecudowny człowiek. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, bardzo pomocny, poświęca swój czas. Dba o pacjenta, jakby to był ktoś z jego rodziny.