dr Wojciech Parol

Ortopeda

Lekarz ktorego polecam . Moj maż był operowany 3 lutego 2016 roku. Lekarz kompetentny jako specjalista chirurg, zawsze spokojny, pogodny, uśmiechnięty,

Lekarz ktorego polecam . Moj maż był operowany 3 lutego 2016 roku.

Lekarz godny polecenia. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nasz synek bardzo lubi Pana doktora.

Wspaniały lekarz i specjalista w każdym calu. Dzięki niemu dochodzę do siebie. Najważniejsze są jego kompetencje i indywidualne podejście do bólu pacjenta. Polecam innym obolałym osobom.

Świetny specjalista. Profesjonalne podejście, wysokie kompetencje, uprzejmy. Operował mnie ponad rok temu, b. szybko powróciłem do pełnej sprawności, nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Jedyny lekarz, do którego mam zaufanie w 100%. Przede wszystkim świetny specjalista - zawsze stawia trafną diagnozę i w razie potrzeby podejmuje skuteczne leczenie (leczył mnie i dwóch moich synów). Ponadto uprzejmy, cierpliwy, wyrozumiały. Przyjmuje pacjentów "po godzinach", kosztem prywatnego czasu. Można zawsze liczyć na pomoc ze strony Pana Doktora.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin

Zbigniew Kiełbasa