dr Wojciech Pieńkowski

Nie polecam doktora Pieńkowskiego .Rzeczywiście na początku sprawia wrażenie lekarza idealnego ale po pewnym czasie wszystko mija , doktor nie odbiera telefonów nawet rozłącza połączenie nie odpisuje na sms zero kontaktu nie wiadomo dlaczego pacjentka czuje się zlekceważona , tez byłam doktorem zauroczona ale teraz nigdy więcej do doktora nie pójdę.

Byłam zachwycona podejściem dr Pieńkowskiego lekarz profesjonalny, atmosfera na wizycie bardzo pozytywna.Wszystko nagle pękło jak bańka mydlana......Dr umówił się ze mną na skan wyniku. Wysłałam skan, napisałam sms, dzwoniłam jeden dzień, drugi, kolejny....Już po pierwszej wizycie nie odbierał, za którymś razem odebrała jego tel położna, która przekazała,ze dr jest bardzo zajęty i wyślą mi receptę i do widzenia. Natomiast po drugiej wizycie.....Zero kontaktu. Zaraz po moim tel dzwoniły koleżanki i każda się dodzwoniła.Dziwne i przykre.Skoro nie chciał mnie leczyć mógł mi to powiedzieć. Zostawił mnie z problemem, a czas nie działa korzystnie.Mam nadzieję, że mój komentarz skłoni dr do refleksji.Opanowana do perfekcji komunikacja werbalna i niewerbalna.Pozdrawiam zachwycone pacjentki:)

Nie zwykłam pisać opinii o lekarzach ale nie mogę siedzieć spokojnie jak krzywdzi się porządnego człowieka. Jestem pacjentką dr Pieńkowskiego od 3 lat i trafiłam do niego właśnie z powodu NIEPŁODNOŚCI. Nie będę podawała nazwisk lekarzy którzy mnie wcześniej leczyli bo to nic nie zmieni. Po wielu badaniach (wszystko ok) i trzech nieudanych inseminacjach zrobił mi laparoskopię - okazało się że mam endometriozę. Po drugiej inseminacji na lekach zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę. Za nic dodatkowo nie płaciłam. Polecam kobietom z problemami z zajściem w ciążę a Pana Doktora serdecznie pozdrawiam !!! Magda mama Gabrysi

Zrezygnowalam z leczenia u doktora Pienkowskiego, bo jest niekompetentny. Leczylam sie na nieplodnosc. Doktor Pienkowski nie zna sie na leczeniu nieplodnosci, na ginekologii rowniez. Jedyna wiedza jaka posiada to prowadzenie ciazy. Poza tym jest niekompetentny. Obecnie mieszkam za granica, ale kiedy jestem w Polsce chodze na kontrole do mojego ginekologa, ktorym jest dr Puacz.

NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA NIE MOWIAC TUTAJ TYLKO O GINEKOLOGACH!! DOKTOR WOJTEK TO CZLOWIEK OGROMNEGO SERCA PELEN KOMPETENCJI I POCZUCIA HUMORU. PROWADZIL MOJA CIAZE ODPOWIADAL NA KAZDE PYTANIA ODBIERAL TELEFON O KAZDEJ PORZE KIEDY TYLKO MIALAM JAKIES ZAPYTANIE.... POLECAM NIE ZNAM NAPRAWDE DRUGIEGO TAKIEGO FACHOWCA SPECJALISTY JAK DR WOJTEK!!! TO LEKARZ Z POWŁONIA!!! POZDRAWIAM PANIE DOKTORZE

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety