dr n. med. Wojciech Piętadr n. med. Wojciech Pięta - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Zastępca Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Wieloletni asystent a obecnie adiunkt Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej w Warszawie.Był zastępcą Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Powiatowego w Pruszkowie.
Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów endokrynologicznych, ginekologicznych i położniczych kobiety. Posiada duże doświadczenie w ultasonografii ginekologicznej i położniczej. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu operacji ginekologicznych, w tym laparoskopowych i histeroskopowych.

Bardzo konkretny. Empatyczny. Godny zaufania. Wizyty trwają tyle, ile powinny i rozpoczynają się punktualnie.

Trafna diagnoza, zabieg bardzo sprawnie wykonany. Lekarz miły, konkretny i rzeczowy. Odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości.

Lekarz bez podejścia do pacjenta, brak empatii i totalnego zrozumieniem. Czegoś innego kobieta w ciąży oczekuje od lekarza na prywatnej wizycie. Jesteśmy i ja i mąż totalnie rozczarowani i mocno poruszeni. Nigdy nie sądziłam ze spotkam się z teoretycznie profesjonalny lekarzem z praktycznie tak miernym podejściem, brak słów.

Jesteśmy i ja i mąż totalnie rozczarowani i mocno poruszeni.

Niestety już nie polecam dra Pięty. Na drugim badaniu połówkowym nie określił w jakim położeniu jest moje łożysko, a podobno powinien. Okazało się, że jest w położeniu przodującym i występuje niebezpieczeństwo dla Dzidziusia. Moja Pani doktor bardzo się tym faktem zdenerwowała i przejęła. Od innej pacjentki wiem, że już go nie rekomenduje, choć wcześniej go chwaliła. Ja na ostatnie badanie połówkowe już na pewno do niego nie pójdę.

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Niestety lekarz kompletnie ignorujący pacjenta, brak kontaktu i jakiejkolwiek rozmowy. Nie polecam tego lekarza jako ginekologa.

polecam jako endokrynologa, własciwe rozpoznanie, trafnie dobrane lekarstwa - leczenie przynosi widoczne efekty

polecam .Lekarz miły i fachowy ,szybko postawił diagnozę i zaproponował dalsze rozwiązania problemu,rozwiał moje wątpliwości.

zdecydowanie polecam, dr prowadził moją pierwsza ciążę, jak była zagrożona fachowo się mną zajął, wzbudził moje zaufanie jak żaden inny lekarz. Mogłam z Nim otwarcie o wszystkim porozmawiać. Poza tym, że jest świetnym lekarzem to wspaniały człowiek :)

Zdecydowanie polecam lekarza. Prowadzi moją pierwsza ciążę i zawsze mogę liczyć na konkretne odpowiedzi na męczące mnie pytania.