lekarz Wojciech Przygodziński

Nie polecam -omijać szerokim łukiem - zamknięty, uparty, wyniosły człowiek - bez empatii - z wiedzą sprzed 20 lat. Nigdy więcej!

Zdecydowanie odradzam tego lekarza byłam na wizycie i to najgorszy lekarz u jakiego kolwiek kiedy byłam

Jestem pacjentka od 14 lat -zawsze spotykalam sie z mila i fachowa opieka.Prowadzil moje 2 ciaze.Polecam

Mam pełne zaufanie do tego lekarza. Chodzę do niego od dwóch lat, miałam różne problemy i jeszcze nigdy się nie pomylił co do diagnozy, zawsze potrafił pomóc. Teraz prowadzi moją ciążę (23 tydzień) i również jestem zadowolona. Badanie i USG na każdej wizycie. Polecam.

jest ok, nie ma do czego sie przyczepić

jest ok, nie ma do czego sie przyczepić

Zdecydowanie odradzam. Trafiłam do Pana Doktora tylko raz (prywatnie) ponieważ mój lekarz akurat był na urlopie. Miałam problem z karmieniem dziecka piersią, co Pan skomentował "karmienie musi boleć". Nie pomógł mi, nic nie doradził, nawet mnie nie zbadał. Musiałam wysłuchać pogadanki jaki to mój lekarz prowadzący ciąże jest beznadziejny że nie mogę się z nim skontaktować kiedy jest na urlopie. Dodam tylko że okazało się że moje problemy z karmieniem wynikały z tego że miałam zakażenie gronkowcem co na szczęście mój lekarz prowadzący zdiagnozował po powrocie z urlopu.

Chodzę do Pana Przygodzińskiego od dwóch lat. Wszystko zawsze było OK: cytologia, badania, lekarz konkretny i dyskretny. Na wizyty nie trzeba czekać długo. Same plusy. Dzięki temu lekarzowi zaczęłam wychwalać NFZ (przedtem zawsze chodziłam prywatnie). Do momentu zajścia w ciążę. Pomyślałam sobie: po co szukać innego lekarza, skoro ten do którego chodzę jest OK? W zeszłym tygodniu poszłam na wizytę. Lekarz stwierdził, że ma dość takich jak ja "tych w brzuchami", bo jestem 4 kobietą w ciąży tego dnia i on ma już tego naprawdę dość. Wszyscy jego koledzy po fachu zarabiają dużo pieniędzy (po czym poklepał się po kieszeni), a u niego wszystkie "uwzięły się" i chodzą na NFZ a nie prywatnie. Stwierdził, że chyba musi być dla nas bardziej niemiły, bo przysparzamy mu za dużo bezsensownej i bezowocnej pracy! I w tym tonie przez parę minut. Gdyby nie fakt, że byłam totalnie zaskoczona na pewno bym mu coś powiedziała, a tak siedziałam cicho z głupim uśmiechem na twarzy i czułam się winna, że jestem w ciąży. Uważam, że takie zachowanie u lekarza, który bądź co bądź sam podpisał umowę z NFZ i nikt go do tego nie zmuszał, jest karygodne. Uważam, że to nie fair, że za swoje własne niepowodzenia finansowe odgrywa się na bogu ducha winnej pacjentce. Cieszy mnie jedynie fakt, że mam dość pieniędzy by prowadzić ciążę u lekarza prywatnego i żal mi kobiet, które pracując całe życie i opłacając składki nie mogą sobie na to pozwolić i traktowane są jak śmiecie. Dodam, że lekarz poza badaniem ("nic tu nie widać, tylko jakiś pęcherzyk", nie zrobił nic. Nie założył mi karty ciąży ani nie zważył mnie. Pewnie już wiedział, że nigdy więcej się u niego nie pojawię! I nawet, jeśli miał po prostu "zły dzień", nic nie usprawiedliwia takiego zachowania.

Jestem zadowolona z wizyt u pana doktora. Zawsze odpowiada na moje pytania. Nigdy nie był dla mnie nie miły.

Kultura osobista na poziomie zerowym - nawet brak zwykłego " dzień dobry" na początek. Wizyta na Izbie przyjęć po odejściu wód - pierwsza opinia pana "lekarza" to: " trzeba było sobie na Polną jechać a nie tutaj". Badanie przeprowadza mniej więcej jak weterynarz.

Wszystkie złe komentarze to jakieś bzdury! Sama jestem Jego pacjentką od 20 lat a to chyba o czymś świadczy.Kiedy tylko potrzebuję pomocy zawsze uda mi się dodzwonić i spotkać.POLECAM!!!