lek. dent. Wojciech Puchała

Pan. Wojciech jest najlepszym dentystą jakiego miałem okazję spotkać w moim życiu, rzetelny, dokładny, posiada bardzo dobry sprzęt, jest delikatny i jeśli borowanie boli, zmienia wiertła na delikatniejsze jak sam mi powiedział " Nie o to chodzi by torturować " - opanowany, zdecydowany lekarz. Bardzo serdecznie polecam. A jeśli chodzi o cennik, może i są tańsze gabinety, ale jakość zabiegu i jego komfort jest wart ceny

Polecam w 100%.Podjęli się leczenia zęba na którym inni postawili krzyżyk.efekt jest ok.pierwszy gabinet w którym nie panikowałem:)cierpliwie i fachowo.

Rewelacyjny stomatolog.Poprawia po moim poprzednim dentyście i muszę przyznać że pierwszy zar w życiu jestem pod wrażeniem kompetencji lekarza.Wszystko wytłumaczy,doradzi i jest perfekcyjny.Wart pieniędzy które bierze,bo wreszcie mam uzębienie bez zarzutu.POLECAM.

Bardzo miły i uprzejmy przyszłam z bólem w niedziele i bez żadnych problemów mnie przyjoł :))super Pan Polecam :)

Super Pan z długimi włosami ( nie wiem jakie nazwisko) :) polecam !!! Bezboleśnie, potrafi rozluźnić atmosferę, zabawny, bardzo dokładny super zrobione.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kęty"?

Mirosław Hejnicki

Chirurg stomatolog
Gabinet stomatologii i chirurgii stomatologicznej
os. nad Sołą 16

" MEDICUS" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne