lekarz Wojciech Pyska

2,9
2,5

Jestem bardzo zadowolona, chodzę do niego od początku i teraz w ciąży i jest godny polecenia ! Podejście do pacjentki rewelacja, nawet nie ma tremy, z racji tej, że ginekolog :)

zdecydowanie nie polecam tego lekarza, byłam u Pana doktora raz i to był pierwszy i ostatni raz, od razu zdiagnozował u mnie ciążę pozamaciczną, a miałam wtedy 19 lat, opowiedział co trzeba będzie z tym fantem zdrobić i kazał zrobić badania za kilka dni kazał sie pokazać i umówimy się na zabieg. Na następnej wizycie po kilku moich nocach nieprzespanych Pan Ginekolog stwierdził, że ciąży nie ma, znikła. ????? nie potrzebny stres dla 19- latki. masakra najpierw powinien mieć pewność a nie stawiać diagnoze. Po kilku latach miałam znowu z Panem Ginekologiem styczność chodzę do pulmonologa z dziećmi i poradnia mieści się na tym samym piętrze co Pana gabinet, Pani doktor ma skłonności do spóźniania i dzieci wiadomo jak dzieci nudzą się. mój syn chodził sobie po korytarzu i nikomu nic nie wadząc, inne dzieci rozmawiały wiadomo a Pan Wielce Ginekolog wyszedł z gabinetu nakrzyczał na dzieciaki że niektore się popłakały, ja że mam język nie odparady odpowiedziałam mu kilka zdań. tak powinien zachowywać się lekarz, który nie cierpi dzieci bo to powtarza się co 2 miesiące napewno jak ja jestem i kilka moich koleżanek opowiadało mi także o takim zdarzeniu, to jest lekarz które prowadzi ciąże???? lekarz który nie cierpi dzieci??? w życiu mojej ciąży nie dałabym prowadzić takiemu panu.

Wysokiej klasy specjalista. Konkretny z dużą wiedzą i doświadczeniem. Polecam!!!

Odradzam, jestem tak zaszokowana jego chamstwem że wciąż nie mogę ochłonąć.

Odradzam, jestem tak zaszokowana jego chamstwem że wciąż nie mogę ochłonąć.

bardzo zly sprzent albo za malo wiedzy zona moja dosc wycierpiala

bardzo zly sprzent albo za malo wiedzy zona moja dosc wycierpiala

odradzam tego lekarza zdecydowanie!! jest niekompetentny arogancki zarozumiały brak podejścia do pacjentki uważam że taki lekarz nie zasluguje aby go polecic wręcz przeciwnie odradzam i jeszcze raz odradzam!!!

super lekarz bardzo przejmuje sie pacjentkami. jestem w ciazy i chodze do niego co dwa tygodnie . nie zamienila bym tego lekarza na zadnego innego

Niemiły, wyniosły, wręcz chamski. Mimo próśb nie przepisał mi żadnych środków antykoncepcyjnych. Wizyta u niego była wybitnie nieprzyjemna więc zdecydowanie nie polecam.