Wojciech Radliński

Ortodonta

Zachwyt !!! To najlepsze słowa aby ocenić prace i umiejętności dr Radlinskiego. Świeżo przed świętami miałam zdjęty aparat i WIELKI SUKCES . Tak tez moge ocenić przebieg całości prawie 2 letniego leczenia . Konsekwentnie i zgodnie z ustaleniami , a wszystko w miłej i serdecznej atmosferze. Aż żal było żegnać gabinet . Dziewczyny polecam :-D

Napisać ze jestem zachwycona moim leczeniem , to za mało powiedziane:). Pan Doktor to niezwykle kompetentny ortodonta i bardzo rzetelnie wykonujący swoje obowiązki. W gabinecie zawsze miły personel , jest fajnie i miłe podejście do pacjenta, przyjacielskie prawie. , az z radościa chce tam się jeżdzić. !Polecam w 100%

Jestem wdzięczna dr Radlinskiemu za moje leczenie. To był mój wstyd jak wyglądają moje zęby. Ponieważ jestem dorosła to juz byłam na kilku konsultacjach wczesniej ... I dopiero u dr Radlinskiego znalazłam zrozumienie moich problemów i potrzeb . Nie powiem ze to była drobnostka ale tydzien , miesiąc po miesiącu widziałam poprawę . A na końcu sama zakochalam sie w moich zębach i uśmiechu :-) Korzystacie dziewczyny z wiedzy i doświadczenia dr Radlinskiego. Ja sama zachwycam sie sobą :-P

Gorąco polecam!! Wspaniały ortodonta , pełen profesjonalizmu!! Byłam z córką 13- letnią u 3 ortodontów i każdy chciał usunąć czwórki , nie chciałyśmy tego no ale jeśli trzeba to trzeba.. Na szczęście dzięki naszej kochanej dentystce trafiłyśmy do dr.Radlińskiego. I dzięki temu zachowałyśmy czwóreczki i mamy piękny uśmiech. Nie było pewne czy się uda ale jest piękny uśmiech!!! Nie wyobrażam sobie jakby córka wyglądała bez tych czwórkę... Jeszcze raz polecam i dziękujemy panu doktorowi:))) Dojeżdzałysmy z Tomaszowa , ale warto było!!!

Niestety, brak kompetencji, brak specjalizacji z ortodoncji. Jedno lub dwudniowe kursy nie wystarczają do prowadzenia praktyki lekarskiej z zakresu ortodoncji. Nie powierzyłabym swoich zębów takiemu "specjaliście", zbyt duże ryzyko.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Łódź"?

A1 STUDIO
91-140 None