dr n. med. Wojciech Rogowski

Urolog, Chirurg ogólny

Nie ma takich słów, które wyrażą moją i mojej rodziny wdzięczność dla doktora Rogowskiego. Wspaniały lekarz, wybitny specjalista, anioł nie człowiek. DZIĘKUJE i z całego serca polecam!!!

Wspaniały lekarz, wybitny specjalista, anioł nie człowiek.
DZIĘKUJE i z całego serca polecam!!!

Serdeczne podziękowania Panu dr Wojciechowi Rogowskiemu za przeprowadzenie poważnej opreacji naszego Taty, za profersjonalną i bardzo merytoryczną ocenę stanu zaawansowania choroby, życzliwe i ze zrozumieniem traktowanie pacjęta. Mieliśmy szczęście że w trudnym dla nas okresie spotkaliśmy wspaniałego lekarza, a przede wszystkim człowieka. Dziękujemy Panie Doktorze. Rodzina.

Wspaniały człowiek i najlepszy specjalista jakiego znam, uratował mi życie, kompetentny i życzliwy, lekarz z powołania. Dziękuję Panie Doktorze

Najlepszy ze wszystkich mi znanych urologów. A szwendam się po szpitalach i przychodniach urologicznych ponad 20 lat. Dzięki niemu nadal mam nerkę i szanse, że dożyje z nią końca moich dni.

Wspaniały człowiek. Pomimo, iż jest bardzo zajęty, zawsze znajdzie czas. Jest bardzo życzliwy i skupiony na pacjencie; podchodzi do każdego z szacunkiem i zrozumieniem. A co do kompetencji, to nie mnie oceniać (nie znam się na tym), ale każdy urolog, z którym rozmawiałem wyrażał się o Panu Doktorze z wielkim uznaniem.

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)