dr n. med. Wojciech Romanowski

Reumatolog

Świetny bardzo doświadczony lekarz. Da się zauważyć że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i odpowiednim zainteresowaniem. Przede wszystkim bardzo miły i przyjemny w rozmowie,a co jest rzadkością-słucha pacjenta co skutkuje kompleksowymi badaniami w kierunku zgłoszonych dolegliwości​. Polecam wszystkim którzy mają problemy reumatyczne. Żałuję tylko że tak późno do niego trafiłem.

W jakich godzinach i w jaki dzień można rejestrować się telefonicznie do pana doktora Romanowskiego?

super lekarz najr. Wojciech Romanowski jest lekarzem który w pełni stosuje przysięgę Hipokratesa jest b. kompententny nietylko w dziedzinie reumatologii ale leczy całościowo i niejednokrotnie ratował życie wielu pacjentom i ma serce dla chorych.

Dzięki dr Romanowskiemu wyszedłem z choroby, którą inni lekarze uznali za nie nadającą się do leczenie, pakując we mnie sterydy i metotreksat. Po kilku miesiącach leczenia i pobycie w placówce dr - praktycznie całkowita reemsja.

nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam

nie polecam

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Śrem"?

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64