dr n. med. Wojciech Romanowski

Endokrynolog

Jestem po pierwszej wizycie u doktora Romanowskiego. Wkoncu trafiłam na właściwego lekarza. Miły, życzliwy, poświęca człowiekowi tyle czasu ile potrzeba. Doktor tłumaczy wszystko, wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i takiego ludzkiego podejścia do pacjenta. Bardzo dziękuję panie doktorze🙂

To wspaniały człowiek, znakomity lekarz, uprzejmy, cierpliwy, kompetentny pełen empatii. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz,polecam z czystym sumieniem. Zawsze wysłucha i doradzi co i jak. Lecze się u Pana doktora już rok i nie mogę narzekać,zawsze odpowie na każde pytanie.

przesympatyczny lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi, tłumaczy chorobę i objaśni wszystkie wątpliwości. polecam pana doktora :)

polecam pana doktora, przemiły i przesympatyczny lekarz, pomimo że w sumie nic mi takiego nie dolega w drodze ostrożności chce mieć mnie pod kontrolą. chodziłam do pana doktora na nfz jak i prywatnie i nie ma żadnej różnicy-wręcz na na nfz mam zrobione wszystkie badania. polecam

miły kompetentny , leczy po zapoznaniu się z wynikami badan , które zleca . Mam stwierdzone hashi i leki do końca życia , ale poziom hormonów tarczycy wyrównany i utrzymujacy sie na właściwym poziomie . polecam

Szczerze polecam, rzetelny, kompetentny o rzadko dzis spotykanej wysokiej kulturze osobistej lekarz.

Po pierwszej wizycie nie mogę powiedzieć że jest bardzo dobrym lekarzem miałam wrażenie,że nie dokładnie sprawdza wyniki badań. Mam zleconą wizytę za3 miesiące i zastanawiam się czy pojśc.

Pan Doktor zaskoczył mnie kompleksowym podejściem do mojego problemu, z czym nie spotkałam się poprzednio u żadnego endokrynologa, nawet w prywatnym gabinecie. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby i przebieg leczenia, odpowiada na wszystkie pytania, zleca dokładne badania przed rozpoczęciem leczenia farmakologicznego. Okazuje pacjentowi szacunek, prezentuje wysoką kulturę osobistą. Miałam szczęście, ze trafiłam do tego Lekarza - po 2 latach nieprzyjemnych doświadczeń z innymi.

trudno umówić się na wizytę...wspaniały lekarz...............

trudno umówić się na wizytę...wspaniały lekarz...............