dr Wojciech Rudnicki

Ginekolog położnik, USG

Z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora, który był moim lekarzem prowadzącym ciążę i dzięki Niemu, mimo trudów i komplikacji ostatniego trymestru oraz trudnego porodu mam zdrową córkę. Czułyśmy się zaopiekowane i potraktowane podmiotowo. Pan Doktor poświęcał, choć nie musiał swój wolny czas, by mogło dojść do szczęśliwego rozwiązania. Doktor Rudnicki jest naszym Bohaterem.

Lekarz który jest niesamowity w tym co robi, nie tylko dobrze prowadzi ciążę ale także potrafi pomoc w każdej innej chorobie..

Bardzo dobry lekarz. Jako jego pacjentka juz od trzech lat musze wystawić mu pozytywną opinie. Przy kontrolnych wizytach i cały okres prowadzenia ciąży interesował się zdrowiem moim i maleństwa a szczególnie pod koniec z uwagi na to że miałam cukrzycę ciążowa. Fachowa opieka z jego strony. Ważne dla mnie jest również to że zawsze jest "pod telefonem" i służy radą.

polecam bez dwóch zdań numer 1 na podkarpaciu! kompetentny, dokładny, delikatny, z ogrooomnym poczuciem humoru :)

Bardzo polecam tego lekarza. Poznałam go podczas swojej wizyty w szpitalu, już pod koniec ciąży. Lekarz bardzo miły, dokładny i delikatny, bardzo uprzejmy dla pacjentki. Również moja mama chodzi do niego i też mówi że jest bardzo dobry i poświęcał jej dużo czasu na każdej wizycie.

Świetny lekarz, wzbudza zaufanie, interesuje Go los pacjentki i przede wszystkim kompetentny

Polecam wszystkim naprawdy świetny lekarz!!! Pod karzdym względem!!!

Polecam wszystkim naprawdy świetny lekarz!!! Pod karzdym względem!!!

Jest fantastyczny. Rzeczowy, sympatyczny, dokładny :) jestem jego stałą pacjentką. Koszt wizyty 100zł ale z badaniem cytologicznym.

Jest poprostu profesjonalistą. Mam zaufanie tylko do Niego. Oby takich lekarzy było więcej.

nie jest dodry nieprzyjemny poza tym cesarki przeprowadza na ilosc

nie jest dodry nieprzyjemny poza tym cesarki przeprowadza na ilosc