dr n. med. Wojciech Rybakdr n. med. Wojciech Rybak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wojciech Rybak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna, Flebolog

Specjalista chirurg, flebolog, lekarz medycyny estetycznej. Twórca i założyciel Kliniki Ars Estetica. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, a także certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej (jednym z grupy pierwszych 90 certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce). Doktor Wojciech Rybak jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging, prestiżowej Amerykańskiej Akademii Chirurgii Kosmetycznej (AACS...

Robiłem u doktora zylaki. jestem bardzo zadowolony. Wszystko bardzo szybko i sprawnie. Efekty bardzo dobre. Na drugi dzień mogłem pójść już do pracy. Polecam

Postaram się dość szczegółowo opowiedzieć moją historię, być może ona przekona kogoś do podjęcia decyzji o leczeniu. Mam 47 lat i przez dłuższy czas (ok 10 lat) odczuwałem dolegliwości bólowe w okolicy łydek. Prawda jest taka, że bagatelizowałem temat choć doskonale wiedziałem, że miałem już żylaki nadające się na stół. Kiedy mój problem w ostatnim czasie się nasilił i żyły na nogach były jak "kciuk" postanowiłem pójść do lekarza. W pierwszej kolejności trafiłem do lekarza, który zbył mnie słowem "zostaje już panu tylko szpital". U drugiego dowiedziałem się, że on moze i by się podjął ale raczej efektów nie będzie. Trzeci stwierdził, że będzie wszystko cudownie i z niczym nie ma problemu. Jego nadmierny optymizm mnie nieco zdystansował i zacząłem podejrzewać wyłacznie motywację finansową. W końcu trafiłem do doktora Wojciecha Rybaka i żałuję, że to nie był mój pierwszy krok. Owszem doktor stwierdził, że moja "hydraulika" jest kiepska i rzeczywiście stan jest zaawansowany, ale jest w stanie zaproponować leczenie skojarzone, które powinno rozwiązać problem dzięki czemu nie będę musiał decydować się na operację. To co musze podkreślić to bardzo fair podejście doktora do tematu. Doceniam, że przedstawił sprawę tak, bym mógł zrozumieć gdzie leży trudność i skąd ona wynika. Te porównania do hydrauliki nie są w cale głupie :) Pozwoliły mi one zrozumieć o co w tym całym problemie chodzi. Dodam, że żaden lekarz u którego byłem nawet nie próbował wyjaśnić mi gdzie mój problem był. Zabieg przebieg bardzo sprawnie. Właściwie nic nie czułem a dodam, że były robione od razu dwie nogi. Obecnie jestem 4 miesiace po zabiegu ale wczoraj właśnie miałem kolejną kontrole u doktora dlatego zdecydowałem się na komentarz. Czuje się doskonale a na pewno o niebo lepiej niż przed zabiegiem. Żałuję jedynie jednej rzeczy, że tak długo zwlekałem z leczeniem. Jeśli przeczyta ten komentarz chociaż jedna osoba, która na jego podstawie zdecyzduje się na zabieg to zapewniam, bazując na swoim doświadczeniu, że nie będzie tego żałować. Doceniam fakt, że doktor pochylił się nad moim przypadkiem i dziękuję, że zdecydował się na moje leczenie choć większość kierowała mnie na operacje do szpitala. Jeszcze raz pozdrawiam doktora jeśli to czyta. Marcin Kędziorek

Jestem bardzo zadowolona z leczenia oraz całego procesu. Od konsultacji przez zabieg i wszystkie kontrole. Doktor bardzo konkretny i rzeczowy. To co przedstawiono na konsultacji miało miejsce więc nic mnie nie zaskoczyło przez cały ten czas. Zdecydowany plus dla doktora za mówienie o realnych efektach leczenia a nie obiecywanie gwiazdki z nieba. Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla przesympatycznej pani pielęgniarki Danusi. Jeszcze raz dziękuję.

Do doktora trafiłam z polecenia jako do specjalisty od flebologii, byłam w klinice w Warszawie po konsultacji z dr Kowalczewskim na zabieg byłam już zapisana do dr Rybaka, robiłam żylaki na obydwu nogach parą wodną i jestem bardzo zadowolona z efektów, dr Rybak bardzo konkretny i widać,że zna się na fachu, myślę,że mogę go polecić jako autorytet w tej dziedzinie dla mnie super Pozdrawiam

Poszłam na zabieg zamykania naczynek, bowiem był to dla mnie uciążliwy problem, pan doktor został mi polecany przede wszystkim przez wzgląd na swoje umiejętności i nie zawiodłam się praktycznie już po drugim zabiegu zamykania laserowo naczynek widzę efekty, poza tym Doktor zrobił na mnie dobre wrażenie, bowiem wysłuchał mnie oraz moich wątpliwości i doradził mi co będzie dla mnie najlepsze to też moja wysoka ocena wynika z profesjonalizmu oraz podejścia do pacjenta

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław