dr Wojciech Rydzewski

Ja niestety nie dokońca jestem zadowolona te zastrzyki, które dostaje w kolano nie pomagają a co do podejścia oceniam na bardzo dobry,szkoda tylko że te zastrzyki nie działają

Jestem zachwycony profesjonalizmem doktora Wojciecha Rydzewskiego - znakomitego Ortopedy, który kompleksowo zajął się leczeniem mojego kręgosłupa, bioder, stóp i rąk. Ulżył mi w bólu, serdecznie i fachowo zajął się moim leczeniem. Lekarz z wielkim powołaniem! Michał, lat 86

Michał, lat 86

Lekarz nie godny polecenia! Przy operacji endoprotezy biodra, doszło do złamania kości udowej, gdzie próba zespolenia tej kości zakończyła się niepowodzeniem i wszystko się rozsypało. Kolejna operacja i kolejne zespolenie również zakończyło się fiaskiem, gdzie towarzyszy temu ciągły i nieustający już dwa lata ból ad o tego wszczepiono mi bakterię. Pan Doktor doprowadził do tego że obecnie jestem osobą niepełnosprawną ze stopniem inwalidztwa trwałym i poruszam się tylko na wózku a zgłosiłam się do Doktora po pomoc na własnych nogach. Pomimo upływu czasu brak jakiejkolwiek pomocy ze strony doktora i zero zainteresowania. Nie polecam, wręcz odradzam korzystania z usług Doktora!

Zabrałem syna na przejażdżkę i wizytę do Katowice. Było warto. Kosmos. Ból kręgosłupa i promieniowanie do uda - wydawało się, że to w wyniku urazu w szkole półtora roku temu (upadek że schodów). Wg diagnozy - wada ale uraz mógł ja pogłębić. Zalecenia - suplement diety oraz ćwiczenia rozciągające 3 x dziennie. A później specjalne ćwiczenia 3 x tygodniowo. Pływanie tak - ale zakaz żabką. Pozytywnie w szoku jesteśmy. W sierpniu zobaczymy jaki efekt. Pełna informacja trochę nas uspokoiła, bo jest duża szansa na poradzenie sobie z tym schorzeniem. Super.

Bardzo dziękuję Doktorze za wykonaną rekonstrukcje ACL kolana. Jestem już 3 m-ce po zabiegu i czuje się swietnie! Gorąco polecam Pana Doktora .

Bardzo dobry ortopeda. Jeden z lepszych do których chodziłem. Trafna diagnoza i profesjonalne leczenie.

Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz,z bardzo fajnym podejściem-godny polecenia,dlatego tez gorąco polecam pana doktora.Pozdrawiam pana doktora

Do lekarza trafiłam przypadkowo..i na szczęście:) Celna diagnoza, szybka reakcja w postaci artroskopii.. wszystko naprawione, bez komplikacji. Kompetencja, uprzejmość i urok osobisty:) Polecam:) szczerze i obiektywnie:)

Kompetentny, cierpliwy SŁUCHA pacjenta, nie lekceważy objawów, CHCE wyleczyć. Lekarz z krwi i kości.cieszę się że jestem pod Pana doktora opieka.

Kompetentny, cierpliwy SŁUCHA pacjenta, nie lekceważy objawów, CHCE wyleczyć.
Lekarz z krwi i kości.cieszę się że jestem pod Pana doktora opieka.

Świetny lekarz. Wyleczył mnie. Polecam każdemu nawet spoza regionu.

Świetny lekarz. Wyleczył mnie. Polecam każdemu nawet spoza regionu.