lek. dent. Wojciech Salatalek. dent. Wojciech Salata - zdjęcie profilowe

lek. dent. Wojciech Salata

Miałam przyjemność poznać i poddać sie dzisiaj zabiegowi leczenia kanałowego zęba, który wg innych stomatologów miał być usunięty! Pan dr Wojtek Salata u którego miałam dzisiaj przyjemność być to nie tylko świetny fachowiec ale jeszcze bardzo uprzejmy, miły, troskliwy i wesoły lekarz. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego podejscia do pacjenta, fachowości i niesamowitego profesjonalizmu. Juz po pierwszej wizycie miałam całkowite zaufanie do Pana Wojtka czego nie mogę powiedzieć o innych dentystach, których odwiedziłam wcześniej. Zaangazowany w swoja prace, nieprawdopodobnie empatyczny pan doktor z cudownym podejściem do człowieka i cudowna asystentka. Indywidualne podejście do problemu pacjenta, rzeczowe wyjaśnienie wszelkich zagadnień i tematów, sprawiają, ze pacjent czuje sie w tym gabinecie wręcz komfortowo. Dziekuje serdecznie za uratowanie piątki i uśmiech bez implantów. Jestem mega zadowolona i serdecznie polecam! Już nie mogę sie doczekać kolejnej wizyty!

Gorąco polecam. Fachowo, uprzejmie, bezboleśnie. Uratował ząb, kiedy inni skazali go na wyrwanie. Będę stałą pacjentką.

Gorąco polecam. Fachowo, uprzejmie, bezboleśnie. Uratował ząb, kiedy inni skazali go na wyrwanie. Będę stałą pacjętką.