lekarz Wojciech Skąpski

Choroby zakaźne

1,5
1,8
1,5

Bardzo niemiły i nieprofesjonalny lekarz. Znalazłam się na pogotowiu w Świdnicy na skutek użądlenia przez pszczołę. Lekarz nie wykazywał żadnego zainteresowania mną i moimi objawami alergii . Nie zadał żadnych pytań , nie odpowiedział na przywitanie ani na pożegnanie. Krótko mówiąc nawet na mnie nie spojrzał. Przepisał zastrzyki i tyle . Tragedia ...nie polecam.

Bardzo niemiły i nieprofesjonalny lekarz.
Tragedia ...nie polecam.

Porostu jedna wielka porażka byłem u tego pseudo lekarza z bólem w klatce a on żebym przestał udawać chciał mi dać coś na uspokojenie gdzie powiedziałem mu że jestem spokojny nawet ekg nie zrobił chyba czas już odejść pojechałem do świebodzic tam przyjął mnie lekarz który skierował mnie na oddział Kardiologii omijajcie tego pana z nocnej i świątecznej pomocy na Świdnickim pogotowiu

Bardzo ale to bardzo nieuprzejmy lekarz. Przyjął mojego rocznego synka dwa razy w nocy i wyraźnie żadna z wizyt nie była mu na rękę. Bardzo nieprzyjemne podejście do pacjenta i rodziców. Nie polecam .

Może kiedyś miał swoje 5 minut ale na litość boską chyba pora na zasłużoną emeryturę.. zresztą mamy pecha na nocnych wizytach na swidnickim pogotowiu- teraz dr Skąpski ledwo wypisał zastrzyk córce, która miała atak alergiczny - nie zadał żadnego pytania, nie udzielił żadnych zaleceń na kolejne dni, a wysypka wraca... dobrze, że nasza p. Doktor odbiera telefony o 1:00 w nocy bo balibyśmy się ten zastrzyk podać- takie zaufanie wzbudził p. Doktor! Inna sytuacja na świdnickim pogotowiu: rok temu o 5:00 rano lądujemy tam z rocznym dzieckiem, które wrzeszczy z bólu brzucha, obsługuje nas równie leciwa p. Doktor, na moje pytanie czy może usg zrobic, odpowiada : no ale gdzie? Ręce opadają, ta chociaż wypisała skierowanie do szpitala.. tam już inna rozmowa - zszedł pan dr Kołodziejczyk, zbadał dziecię, nas uspokoił... szacunek dla wieku mam ale sorry niech ci leciwi lekarze zrobią miejsce dla młodych, dla których ponoć miejsc brak...

Lekarz może i dobry ale zdecydowane powinien już zejść ze sceny. 5 minut szedł d gabinetu,ledwo trzymał długopis w ręku. Nie wypytał o nic, w ciemno wypisał skierowanie na mocne zastrzyki i kroplówki. I na 'dobry wieczór' sobie nie zasłużyłam. Krótko: czas na emeryturę!

Pan doktor ma już swoje lata ale jest dobrym lekarzem choć jest wielkim fanem mocnych antybiotyków co nie zawsze jest dobrym wyborem