dr Wojciech Skóra

Laryngolog

Doktor Skora przyjal moja mame (Natalię) na wczesniej umowiona tel. wizyte.Ja dzwonilam z Hiszpanii aby dr mogl obejrzec ucho mojej mamy.Po wizycie mama byla bardzo zadowolona .Pan dr zbadal mame wnikliwie i wyznaczyl nastepna wizyte za m-c. Dziekuje Panu za opieke i osobiscie wybieram sie z mezem na wizyte do Pana w grudniu 2017. Jolanta Żółtowska

Jolanta Żółtowska

Polecam doktora Skórę, ponieważ to świetny lekarz i jeszcze lepszy człowiek. Jestem świeżo po operacji przegrody, czyszczenia zatok i usuwania polipów u dr Skóry w szpitalu w Skierniewicach. Bałam się warunków i wszystkiego. Tymczasem opieka wzorowa zarówno ze strony Pana Doktora jak i personelu na laryngologii.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Jego podejście do pacjenta jest niesamowite. Przesympatyczny człowiek , doskonale znający się na swojej dziedzinie.

Najlepszy, miły, sympatyczny, pomocny, uczynny, z dobrym podejściem do pacjenta. I widać, że chce robić by było lepiej. Polecam!

Mój mąż miał wykonywane badanie na okoliczność przewlekłej chrypy na oddziale laryngologicznym (właściwie na okulistyce, ponieważ laryngologia jest w tym momencie w remoncie). Bardzo był zadowolony z podejścia i opieki Pana ordynatora - Pan Wojciecha Skóry. Przemiły i przesympatyczny lekarz, aby takich lekarzy było więcej. Dziękuję w imieniu męża za pomoc i opiekę. Pozdrawiam Pana ordynatora i życzę wszystkiego dobrego.

Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam kompetentny sympatyczny rzetelny i ma świetne podejście do pacjenta. Dlatego polecam go wszystkim znajomym :)

Rzeczowy,kompetentny lekarz.Rozmawia się jak z normalnym człowiekiem.Chociaż jest ordynatorem nie czuje się wyniosłości jak w przypadku niektórych zwykłych laryngologów z którymi mieliśmy"przyjemność".Doktor dokładnie zbadał,podjął ostatnią próbę "walki" z migdałkiem farmakologicznie.W ostateczności usunięcie .

Od ub. roku miałam kłopoty z oddychaniem oraz przewlekły katar. Odwiedzałam rożnych lekarzy, robiłam badania i diagnozowano u mnie zatoki, refluks i leczono mnie na te choroby, a ja coraz gorzej się czułam. Dopiero Pan dr Skóra w już w czasie pierwszej wizyty kazał zrobić prześwietlenie płuc, w którym były widoczne zacienienia w płucach. Natychmiast dostałam skierowanie do szpitala, w którym znalazłam się po kilku dniach. Po szeregu badaniach stwierdzono, że mam 6 cm guz (rak złośliwy) w płucach. Obecnie jestem już po czterech seriach chemii i po guzie nie ...

Obecnie jestem już po czterech seriach chemii i po guzie nie ma śladu. Myślę, że tylko szybka i trafna diagnoza Pana doktora uchroniła mnie od śmierci. Mam nadzieję, że Pan doktor czyta opinie o sobie i tą drogą chciałam mu serdecznie podziękować i życzyć dalszych sukcesów zawodowych. Anna Wójcik

Niewielu spotkałem lekarzy których bez wahania mógłbym polecić. Dr Skóra jest niewątpliwie jednym z nich. Tak jak napisał jeden z poprzednich oceniających, inni lekarze mogliby uczyć się od niego podejścia do pacjenta.

Bardzo rzeczowo podchodzi do pacjenta i jego leczenia. Uprzejmy, co teraz jest rzadkością. Lekarz specjalista godny polecenia!