dr Wojciech Skóra

Laryngolog

Doktor Skora przyjal moja mame (Natalię) na wczesniej umowiona tel. wizyte.Ja dzwonilam z Hiszpanii aby dr mogl obejrzec ucho mojej mamy.Po wizycie mama byla bardzo zadowolona .Pan dr zbadal mame wnikliwie i wyznaczyl nastepna wizyte za m-c. Dziekuje Panu za opieke i osobiscie wybieram sie z mezem na wizyte do Pana w grudniu 2017. Jolanta Żółtowska

Jolanta Żółtowska

Polecam doktora Skórę, ponieważ to świetny lekarz i jeszcze lepszy człowiek. Jestem świeżo po operacji przegrody, czyszczenia zatok i usuwania polipów u dr Skóry w szpitalu w Skierniewicach. Bałam się warunków i wszystkiego. Tymczasem opieka wzorowa zarówno ze strony Pana Doktora jak i personelu na laryngologii.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Jego podejście do pacjenta jest niesamowite. Przesympatyczny człowiek , doskonale znający się na swojej dziedzinie.

Najlepszy, miły, sympatyczny, pomocny, uczynny, z dobrym podejściem do pacjenta. I widać, że chce robić by było lepiej. Polecam!

Mój mąż miał wykonywane badanie na okoliczność przewlekłej chrypy na oddziale laryngologicznym (właściwie na okulistyce, ponieważ laryngologia jest w tym momencie w remoncie). Bardzo był zadowolony z podejścia i opieki Pana ordynatora - Pan Wojciecha Skóry. Przemiły i przesympatyczny lekarz, aby takich lekarzy było więcej. Dziękuję w imieniu męża za pomoc i opiekę. Pozdrawiam Pana ordynatora i życzę wszystkiego dobrego.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Koluszki"?

Skierniewice