dr n. med. Wojciech Skrzypczak

Laryngolog

Dzis byłam na wizycie u pana z 4-latką..Mała ma chore zatoki,pierwszy raz od 3 ms lekarz mi powiedział o przyczynach chorych zatok..Nie przepisal antybiotyku i dał leki na przyczyne również.Podejści do dzieci-rewelacja.Reczowy ,cierpliwy lekarz z powołania..Jesli laryngolog to tylko p.Wojciech

Lekarz arogancki, zamiast zajrzeć do ucha i usunąć będące tam czopy (2 razy poprosiłem konkretnie o to, mówiąc że była już diagnoza u lekarza, nawet dwukrotna) - gdyż pilnie wymagałem pomocy, z bólem ucha - złośliwie nie przestaje mówić i prowadzi rozmowę tak, zeby wmówić że kwestionuję jego wiedzę lub jest jakiś problem ze mną. Zarzuca bycie niegrzecznym od razu po moim pytaniu czy wie co to długi Covid (są to powikłania po Covid, często kończą się tinnitusem; nie ma jeszcze jednostki chorobowej na dokładnie ten stan, więc moje pytanie ...

Zarzuca bycie niegrzecznym od razu po moim pytaniu czy wie co to długi Covid (są to powikłania po Covid, często kończą się tinnitusem; nie ma jeszcze jednostki chorobowej na dokładnie ten stan, więc moje pytanie było zasadne!) - co dla mnie jest zachowaniem niedopuszcalnym u lekarza i jest nie tylko także niegrzeczne, ale też nieetyczne, nieprofesjonalne i zasługujące po prostu na naganę z Izby Lekarskiej.

Probowałem go naprowadzić na to, ze jest to infekcja wirusowa, moje dalsze pytania byłyby pewnie dla niego trudne - o leki antywirusowe, możliwość zdiagnozowania występowania COVID po 12 tygodniach lub iagnozy co właściwie mi dolega której nie umiało wydać już kilku lekarzy po specjalistycznych badaniach.

Jestem także muzykiem, prowadzę także działalność gospodarczą związaną z usługami audio. Pogorszenie słuchu jest dla mnie tragedią, utrata słuchu byłaby dla mnie końcem życia zawodowego i ogromnej części prywatnego i wewnętrznego. Nawet ten szum który mam teraz jest dla mnie przyczyną mocnego cierpienia, jestem też chory na depresję.

Powiadamiam Izbę lekarską i odradzam lekarza. Także kierownik oddziału nie wymyśliła nic dobrego dla mnie - tylko i wyłącznie wizytę u innego lekarza w inny dzień, co absolutnie mnie nie satysfakcjonuje, lub wizytę w innym mieście.

Aha, lekarz z nadwagą i tłustymi włosami. Wygląda niechlujnie, brzuch wylewa się zza fartucha. Nie budzi zaufania ani wyglądem, ani podejściem do pacjenta.

Pierwszy lekarz, który mówi o ilości wypisywanych antybiotyków bez badań. Świetne podejście, empatia, potrafi wysłuchać pacjenta.

Pierwszy lekarz, który mówi o ilości wypisywanych antybiotyków bez badań.
Świetne podejście, empatia, potrafi wysłuchać pacjenta.

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że Dr Wojciech Skrzypczak uratował mojego tatę, który w wieku 89 lat zachorował na złośliwy nowotwór migdałka. Po dokładnym badaniu i wnikliwej rozmowie zlecił natychmiastową radioterapię. Tata początkowo skarżył się tylko na ból gardła i nalot na migdałku, zaczął mieć też niewielkie trudności z przełykaniem – dla pewności postanowiliśmy to skonsultować. Dr Skrzypczak bez wahania stwierdził nowotwór w dość zaawansowanym już stanie, który w jego ocenie bardzo szybko się powiększy i najprawdopodobniej zaatakuje okoliczne tkanki (ucho, gardło, język). Skierował tatę na badanie tomokomputerem, które w 100 ...

Dr Skrzypczak bez wahania stwierdził nowotwór w dość zaawansowanym już stanie, który w jego ocenie bardzo szybko się powiększy i najprawdopodobniej zaatakuje okoliczne tkanki (ucho, gardło, język). Skierował tatę na badanie tomokomputerem, które w 100 % potwierdziło trafną diagnozę doktora. W trybie pilnym ustalono 6-tygodniową radioterapię, która przyniosła oczekiwane rezultaty.
Tata jest nadal pod stałą opieką dr Skrzypczaka, który w trakcie naświetlań dbał o to, aby radioterapia była jak najmniej uciążliwa, przepisał bardzo skuteczne leki przynoszące ulgę i komfort zarówno w trakcie jak i po naświetlaniu. Trudno w kilku zdaniach opisać cały proces leczenia i ogromne wsparcie jakie uzyskaliśmy od doktora.
To nie tylko wspaniały lekarz, taki z prawdziwego powołania ale również niesamowity człowiek, empatyczny, cierpliwy. Wszystko zawsze dokładnie tłumaczył. Dr Wojciech Skrzypczak jest lekarzem, który uwielbia swoją pracę (bo to czuć przez cały czas trwania wizyty), swoją empatią i uśmiechem od razu wzbudza zaufanie, ma olbrzymią wiedzę, cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta i wielkie pokłady życzliwości, które sprawiały, że tata pomimo tak ciężkiej choroby szedł na wizytę z przyjemnością.
Cały czas mieliśmy pewność, że jest w tzw. „dobrych rękach” co faktycznie zaowocowało całkowitym wyzdrowieniem (powikłania po naświetlaniu też już zniknęły). Kilka tygodni temu tata odebrał wynik aktualnego tomokomputera po zakończonym leczeniu i okazało się, że jest całkowicie zdrowy a nowotwór cofnął się w 100 %. Dzięki dr Skrzypczakowi mój 89-letni tata znowu cieszy się życiem – bezbłędna diagnoza i natychmiastowa reakcja doktora pozwoliła na podjęcie szybkiego leczenia, które skutecznie pokonało nowotwór migdałka a cały proces naświetlania i rekonwalescencji przebiegł prawie bezproblemowo.

Pełen profesjonalizm,wiedzą i siła spokoju. Lekarz z prawdziwym powołaniem (w dzisiejszych czasach coraz mniej takich ludzi) Szybka i trafna diagnoza,sposób wytłumaczenie choroby powoduje ,że mam siłę do wałki DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

Pełen profesjonalizm,wiedzą i siła spokoju.
DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

Wspaniały lekarz i człowiek, co - to trzeba podkreślić- zdarza się ostatnio bardzo rzadko. Kompetentny, profesjonalny, dokładnie przeprowadza wywiad i badanie, bardzo trafnie diagnozuje, świetnie tłumaczy i jest niezwykle uprzejmym człowiekiem. Traktuje przychodzącego człowieka partnersko a nie z góry. Pan Doktor był 5! lekarzem u którego byłam i jestem zachwycona podejściem, wytłumaczeniem i przepisanymi , prostymi, środkami. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Polecam z całego serca. Zasluguje na dużo więcej niż ocena 5. Dzięki Panu doktorowi mam szansę na dłuższe życie. Bardzo bardzo dziękuję.

Gdyby było 6 gwiazdek to Pan Doktor dostałby je z pewnością ode mnie! Lekarz z powołania, uprzejmy, konkretny, wspaniały człowiek. Dzięki za pomoc! Polecam z czystym sercem.

Powinienem dać 1* żeby ludzie nie walili drzwiami i oknami i tym samym nie wydłużyli kolejek do doktora Skrzypczaka ;) Natomiast szczerze należy się 5* w każdej kategorii. Lekarz-pasjonat. Ewidentnie kocha to co robi a przy tym wykracza poza swoją dziedzinę patrząc na problem pacjenta możliwie kompleksowo. Tłumaczy szczegółowo, sugeruje różne rozwiązania, dopowiada rozsądne wybory. Drąży temat do skutku - czyli do poznania przyczyny problemów i poradzenia sobie z nimi. Szczerze POLECAM!!

Wspaniały lekarz taki z powołania. Bardzo mi pomógł. Dobrze dobrane leki to droga do uporania się z chorobą.W nawale pracy zawsze znalazł czas dla mnie. Dziękuję Panie Doktorze. Jolanta z Olsztyna

Dziękuję Panie Doktorze.
Jolanta z Olsztyna