dr n. med. Wojciech Stachowiak

2,9
2,9
2,6
2,7

pierwsza wizyta kontrola po trudnej z powikłaniami operacji bajpasów : czekamy bo pan doktor załatwia prywatne telefony , po czym bada mamę słuchawka przez bluzkę i stwierdza nie widząc ranu że wszystko goi się dobrze ,pyta jak się mama czuje ( kobieta po udarze w wieku prawie 80 lat ) i nie daje jej odpowiedziec na pytanie ,w kartę pacjenta nie wpisuje żadnej informacji tylko coś drukuje po czym wyrzuca to do kosza i dalej odbiera telefony , tak nie uprzejmego lekarza który ma ratować życie nie znam i nie ...

pierwsza wizyta kontrola po trudnej z powikłaniami operacji bajpasów :
czekamy bo pan doktor załatwia prywatne telefony , po czym bada mamę słuchawka przez bluzkę i stwierdza nie widząc ranu że wszystko goi się dobrze ,pyta jak się mama czuje ( kobieta po udarze w wieku prawie 80 lat ) i nie daje jej odpowiedziec na pytanie ,w kartę pacjenta nie wpisuje żadnej informacji tylko coś drukuje po czym wyrzuca to do kosza i dalej odbiera telefony , tak nie uprzejmego lekarza który ma ratować życie nie znam i nie polecam .Rozumiem że gdubym coś wcześnie podarowała : OBSŁUGA BYŁABY INNA a tak dostałyśmy karę
brak mi słów na takie zachowanie

Brak słów -to co usłyszałam jestem pełna pogardy dla takiego człowieka ,który ma tytuł lekarski-Nie polecam

Ten Pan na pytanie o stan mojej mamy (covid =zamknięte szpitale) poinformował mnie o zasadach Rodo i akredytacji, pełniąc funkcję lekarza dyżurnego. 2 krotnie nie udzielił mi żadnej odpowiedzi. Zaznaczył, iż brak informacji ze strony szpitala powinien być wystarczający! Moja prośba o oddzwonienie na nr tel z karty pacjenta i przedstawienie aktualnej sytuacji poskutkowała skargą do pacjentki będącej 3 doby po operacji zagrażającej życiu! Mówiąc wprost biurokracja górą, empatii brak.PS: Celowo używam zwrotu Pan na lekarza.............

Trudno napisać o kompetencji Pana doktora gdyż nic na ten temat nie wiem.... Wiem jedynie, że jet niegrzecznym, mało empatycznym lekarzem. Nie udziela żadnych informacji nawet najprostszych . Gdy rozmowa nie przebiega po myśli Pana doktora potrafi rzucić słuchawką . Nie wiem czy wynika to z braku wiedzy czy może z innych powodów . Dodam, ze pytałam o zdrowie mojej mamy, o której poinformowano mnie 4 dni temu , że stan jest krytyczny ( do dzisiaj nie otrzymałam żadnych informacji prócz ogólnych) . Zadzwoniłam dzisiaj do Pana doktora Stachowiaka jako dyżurnego lekarza ... zamiast informacji zasłaniał się przepisami, które nie koniecznie dobrze znał , gdy zwróciłam mu uwagę rzucił mi słuchawką. Takie zachowanie jest niedopuszczalne ... NIE POLECAM !!!!
Dodam, że pozostała kadra oddziału kardiochirurgi w Poznaniu na ul. Długiej jest wspaniała !!! Dziękuję za Wasze poświecenie !

Wspaniały Lekarz,godny polecenia.Pan Doktor -świetny fachowiec,empatyczny Lekarz,ktory poswieca pacjentowi swoją uwagę i czas ,również poza godzinami pracy.Rzadkość w dzisiejszych czasach.!!!Lekarz z powołania.!!! Serdecznie polecam wizytę u PANA DOKTORA. M.R

M.R

Bardzo dobry lekarz, poświęca swój czas dla pacjenta i rodziny. Godny polecenia. Po operacji by-pass otrzymałam dokładny opis co zostało zrobione .

Po operacji by-pass otrzymałam dokładny opis co zostało zrobione .

Lekarz, który formułuje negatywne opinie o leczeniu przez innych lekarzy, nie wzbudza niestety zaufania. Podejście do pacjenta - fatalne.