dr n. med. Wojciech Świątkowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy, Implantolog

(9) Czytaj opinie
Średnia ocen:2,5/5
Opinie:9
Zaufanie do kompetencji
2,8
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,3
Poświęcony czas
2,3
Kompleksowość podejścia
2,8
Uprzejmość
2,3
Godny polecenia
2,2
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Przyszłam z powikłaniem po infekcji (ropień) w okolicy 8ki i dużym bólem. Ząb usunięty szybko, co przyniosło dużą ulgę, ale nie usunelo całkiem problemu. Następne dwa dni Pan doktor monitorował stan ropnia i ostatecznie zrobił punkcje. Wszystko sprawnie, pod znieczuleniem i miło. Nie przepadam za ...

Przyszłam z powikłaniem po infekcji (ropień) w okolicy 8ki i dużym bólem. Ząb usunięty szybko, co przyniosło dużą ulgę, ale nie usunelo całkiem problemu. Następne dwa dni Pan doktor monitorował stan ropnia i ostatecznie zrobił punkcje. Wszystko sprawnie, pod znieczuleniem i miło. Nie przepadam za wizytami u dentysty, ale Pana Wojciecha mogę śmiało polecić!

WięcejMniej
1,2/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Mam przykre doświadczenia z tym dentystą, miałam wizytę w Lublinie podczas której miałam mieć usuwaną ósemkę, zabieg był na NFZ - dentysta po zerknięciu na pantomogram zażądał podpisania oświadczenia w którym miałam oświadczyć że zostałam zapoznana z ryzykiem uszkodzenia nerwu. Oświadczenie podpisałam, bo zgłosiłam się ...

Mam przykre doświadczenia z tym dentystą, miałam wizytę w Lublinie podczas której miałam mieć usuwaną ósemkę, zabieg był na NFZ - dentysta po zerknięciu na pantomogram zażądał podpisania oświadczenia w którym miałam oświadczyć że zostałam zapoznana z ryzykiem uszkodzenia nerwu. Oświadczenie podpisałam, bo zgłosiłam się z ostrym bólem zęba - pan Świątkowski stwierdził że może przepisać mi Ketonal to może mi ból przejdzie - niepoważne podejście do pacjenta, przyszłam z bólem i chciałam usunięcia ósemki, a stomatolog zasugerował mi że przepisze mi na zatrzymaną dolną ósemkę lek przeciwbólowy.

Usuwanie trwało około półtorej godziny, stomatolog przerywał na tzw. przerwy techniczne, nie potrafił poradzić sobie z zębem i jego korzeniem, już po tym jak odradzał mi usuwanie można było się domyślić że sobie nie poradzi z moim przypadkiem.

WięcejMniej
1,8/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Byłam z moją nastoletnią córką w lubelskim gabinecie, bo panicznie bała się usunięcia zębów przed założeniem aparatu stałego, podczas gdy byłam z nią w gabinecie stomatolog zachowywał się profesjonalnie, był uprzejmy i wyrozumiały na strach mojej córki przed usuwaniem dwóch ósemek. Na trzecią wizytę moja ...

Byłam z moją nastoletnią córką w lubelskim gabinecie, bo panicznie bała się usunięcia zębów przed założeniem aparatu stałego, podczas gdy byłam z nią w gabinecie stomatolog zachowywał się profesjonalnie, był uprzejmy i wyrozumiały na strach mojej córki przed usuwaniem dwóch ósemek. Na trzecią wizytę moja córka poszła sama, podczas gdy nie byłam już obecna w gabinecie, zgodnie z relacją córki pan Wojciech już nie zachowywał się tak miło, stwierdził żeby moja córka nie robiła scen podczas podważania zęba dłutem, bo to wstyd żeby pełnoletnia osoba zachowywała się tak niedojrzale.

Na usunięcie ostatniej ósemki wysłałam córkę już do innego gabinetu, bo płacenie cięzkich pieniędzy za usługę z takim fałszywym nastawieniem stomatologa to pomyłka.

WięcejMniej
4,2/5
Zaufanie do kompetencji
4,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
4,0

Zabieg usuwania ósemki (w ramach NFZ): + przeprowadzony bardzo sprawnie (15-20 min.) + z niewielkim odczuciem bólu + Pan doktor podczas całego zabiegu informował o postępach i pytał czy nie boli + przepisane leki bardzo skutecznie zminimalizowały ból i obrzęk po zabiegu Miałam wcześniej usuwaną ...

Zabieg usuwania ósemki (w ramach NFZ):
+ przeprowadzony bardzo sprawnie (15-20 min.)
+ z niewielkim odczuciem bólu
+ Pan doktor podczas całego zabiegu informował o postępach i pytał czy nie boli
+ przepisane leki bardzo skutecznie zminimalizowały ból i obrzęk po zabiegu
Miałam wcześniej usuwaną ósemkę przez innego stomatologa i cały zabieg trwał ponad godzinę i był bolesny. Długość zabiegu i odczuwany ból w dużym stopniu zależy od ułożenia zęba.

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Osobiście mogę zaświadczyć podpisując się z imienia i nazwiska że te negatywne opinie o panu Wojciechu nie są zmyślone ani sfabrykowane, to raczej opinia kolegi Tomasz należy do jakiegoś pracownika Adentu który wybiela swojego podwładnego który u niego pracuje - kto normalny nazywa stomatologa doktorem? ...

Osobiście mogę zaświadczyć podpisując się z imienia i nazwiska że te negatywne opinie o panu Wojciechu nie są zmyślone ani sfabrykowane, to raczej opinia kolegi Tomasz należy do jakiegoś pracownika Adentu który wybiela swojego podwładnego który u niego pracuje - kto normalny nazywa stomatologa doktorem? Bardzo pochwalny ten komentarz, aż czuć że ktoś go zmyślił.

Co do samego stomatologa który ma tutaj profil, to wystarczy że opiszę swoją historię. Zgłosiłem się w Lublinie w grudniu 2016 roku z zatrzymaną ósemką, która była naprawdę kiepsko położona, pan Wojciech kazał podpisać mi oświadczenie że może dojść do uszkodzenia nerwu i że zostałem o tym poinformowany. Oświadczenie podpisałem, samo usuwanie trwało z dobrą godzinę z hakiem. Z bólem po zabiegu po tygodniu trafiłem na pogotowie stomatologiczne, gdzie wykonano mi punktowe RTG zębodołu gdzie okazało się że mam nieusuniętą dużą część korzenia zęba. Korzeń usunięto na miejscu, a raczej jego końcówkę. Pan Wojciech oczywiście został o wszystkim poinformowany, ale nie poczuwał się ani do winy ani do wyjaśnienia tej sytuacji. Za zaistniałą sytuację nie przeprosił. To chyba wystarcza do podsumowania nie tylko kompetencji tego stomatologa, ale jego poziomu kultury osobistej i poczuwania się do odpowiedzialności za swoje czyny.

W tym gabinecie w Lublinie już chyba nie pracuje, ale widać że gabinety zmienia jak rękawiczki - chyba znam powód dla którego nie potrafi zagrzać gdzieś etatu na stałe.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Lublin"?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
00-070 Warszawa
+1 więcej-1 mniej

dr
Paweł Fudalej

Chirurg stomatolog
Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2
01-592 Warszawa
 

lek. dent.
Konrad Walerzak

Chirurg szczękowo twarzowy
Gabinet
Urszuli 7a
Warszawa
 
Wychowański Stomatologia
Rakowiecka 9
02-517 Warszawa
 

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat