Bardzo miły, uprzejmy lekarz z profesjonalnym podejściem. Pan doktor podczas pierwszej wizyty odpowiedział na wszystkie nurtujące pytania. Podczas usuwania 8 pytał czy wszystko w porządku, zabieg przebiegł bez komplikacji. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty.

Bardzo chciałbym jeszcze raz podziękować Panu doktorowi za wspaniałą pracę która włożył w usunięcie mojej 8 - emki , zabieg był bezbolesny wszytko w miłej atmosferze jednym słowem pełen profesjonalizm i podeście do pacjenta , wraca wiara w dobrych lekarzy :) . Mój przypadek usunięcia 8 emki nie należał do łatwych z racji tego iż ząb był umiejscowiony przy 7 i krzywo wrośnięty . Minęło 30 min a doktor oznajmił że ząb usunięty gdzie nic nie poczułem żadnego bólu lub szarpania także naprawdę sztos . Każdemu kto chciałby się w końcu przekonać do fajnego doktora od ząbków polecam z całego serca tego Pana :) pozdrawiam .

Bardzo sympatyczny i uprzejmy.Wszystko tłumaczy i w trakcie ekstrakcji zęba dopytuje czy wszystko ok. Byłam w Świdniku w Arete . Polecam.

Byłam w Świdniku w Arete .
Polecam.

Jestem zaskoczona złymi opiniami. Byłam na usuwaniu 6-ki w bardzo dużym stanie zapalnym z zajęta zatoka. Lekarz od razu zrobił na mnie dobre wrażenie, podczas zabiegu, był bardzo empatyczny. Mimo dużej dawki znieczulenia, odczuwałam ból, ale to normalne przy tak dużym stanie zapalnym i powie to kazdy stomatolog. Mimo tego lekarz cały czas dopytywał czy bardzo boli i dokładał znieczulenie (zabieg na NFZ). Samo wyrwanie zęba trwało ok. 15 min ( wcześniej była zdejmowana korona). Cały zabieg przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie.

Wyrywałam u tego chirurga ósemkę w Arete w Świdniku. Nie mogę powiedzieć o nim zlego słowa, mily, uprzejmy, potrafił ze mną pracować mimo, że bardzo obawiałam się tego zabiegu. Zabieg wykonał profesjonalnie, prawie bezboleśnie. Gdy sygnalizowalam ból czy chcialam chwilę przerwy to nie było problemu, dodatkowe znieczulenie dostałam, przerwy moment też. Dziąsło wygoilo się bardzo ładnie, mimo trudnego zęba ból trwał tylko dwa dni. Doktor perfekcyjnie wytłumaczył mi jak postępować po wyrwaniu, dostałam antybiotyk i leki przeciwbólowe. Naprawdę śmiało mogę tego chirurga polecić.

Świetny lekarz, wspaniały fachowiec!!! Do Pana Doktora trafiłam z potwornym bólem zęba ósemki, po zrobieniu 2 zdjęć w tym 3D, lekarze w Lublinie nie bardzo chcieli się podjąć strasząc mnie ogromnym ryzykiem uszkodzenia nerwu twarzowego. Pan doktor potwierdził że zabieg będzie poważny i wiąże się z ryzykiem ale jest konieczny. Zęba usunął bez żadnych komplikacji, po kilku dniach całkowicie wróciłam do formy bez jakichkolwiek skutków ubocznych!!! Zabezpieczył w odpowiednie leki i udzielił dużo informacji jak przetrwać po zabiegu i szybko wrócić do funkcjonowania. Polecam w 100%!!!!

Przyszłam z powikłaniem po infekcji (ropień) w okolicy 8ki i dużym bólem. Ząb usunięty szybko, co przyniosło dużą ulgę, ale nie usunelo całkiem problemu. Następne dwa dni Pan doktor monitorował stan ropnia i ostatecznie zrobił punkcje. Wszystko sprawnie, pod znieczuleniem i miło. Nie przepadam za wizytami u dentysty, ale Pana Wojciecha mogę śmiało polecić!

Mam przykre doświadczenia z tym dentystą, miałam wizytę w Lublinie podczas której miałam mieć usuwaną ósemkę, zabieg był na NFZ - dentysta po zerknięciu na pantomogram zażądał podpisania oświadczenia w którym miałam oświadczyć że zostałam zapoznana z ryzykiem uszkodzenia nerwu. Oświadczenie podpisałam, bo zgłosiłam się z ostrym bólem zęba - pan Świątkowski stwierdził że może przepisać mi Ketonal to może mi ból przejdzie - niepoważne podejście do pacjenta, przyszłam z bólem i chciałam usunięcia ósemki, a stomatolog zasugerował mi że przepisze mi na zatrzymaną dolną ósemkę lek przeciwbólowy. Usuwanie trwało ...

Usuwanie trwało około półtorej godziny, stomatolog przerywał na tzw. przerwy techniczne, nie potrafił poradzić sobie z zębem i jego korzeniem, już po tym jak odradzał mi usuwanie można było się domyślić że sobie nie poradzi z moim przypadkiem.

Byłam z moją nastoletnią córką w lubelskim gabinecie, bo panicznie bała się usunięcia zębów przed założeniem aparatu stałego, podczas gdy byłam z nią w gabinecie stomatolog zachowywał się profesjonalnie, był uprzejmy i wyrozumiały na strach mojej córki przed usuwaniem dwóch ósemek. Na trzecią wizytę moja córka poszła sama, podczas gdy nie byłam już obecna w gabinecie, zgodnie z relacją córki pan Wojciech już nie zachowywał się tak miło, stwierdził żeby moja córka nie robiła scen podczas podważania zęba dłutem, bo to wstyd żeby pełnoletnia osoba zachowywała się tak niedojrzale. Na ...

Na usunięcie ostatniej ósemki wysłałam córkę już do innego gabinetu, bo płacenie cięzkich pieniędzy za usługę z takim fałszywym nastawieniem stomatologa to pomyłka.

Zabieg usuwania ósemki (w ramach NFZ): + przeprowadzony bardzo sprawnie (15-20 min.) + z niewielkim odczuciem bólu + Pan doktor podczas całego zabiegu informował o postępach i pytał czy nie boli + przepisane leki bardzo skutecznie zminimalizowały ból i obrzęk po zabiegu Miałam wcześniej usuwaną ósemkę przez innego stomatologa i cały zabieg trwał ponad godzinę i był bolesny. Długość zabiegu i odczuwany ból w dużym stopniu zależy od ułożenia zęba.

Zabieg usuwania ósemki (w ramach NFZ):
+ przeprowadzony bardzo sprawnie (15-20 min.)
+ z niewielkim odczuciem bólu
+ Pan doktor podczas całego zabiegu informował o postępach i pytał czy nie boli
+ przepisane leki bardzo skutecznie zminimalizowały ból i obrzęk po zabiegu