lekarz Wojciech Świdrak

Ginekolog

Doktor Świdrak to świetny specjalista. Chodzę do niego już od dłuższego czasu i szczerzę mogę polecić jego usługi.

Dr. Świdrak to bardzo kompetentna osoba z dużą wiedzą. Podczas pierwszej wizyty zrobił mi wszystkie badania, w tym usg. Zawsze odpowiada mi na każde pytania. Jest bardzo miły i to bardzo dobry lekarz, którego mogę polecić.

Jestem bardzo zadowolona z opieki. Pan doktor przeprowadza ze mną zawsze dokładny wywiad, badania wykonuje bezboleśnie. Jestem spokojna, bo wiem, że jestem pod dobrą opieką.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Leczyłam sie u innych lekarzy, ale nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero Pan Wojciech zaproponował mi odpowiednie leczenie, które mi pomogło. Był zawsze dostępny, udzielał porad telefonicznych, gdy miałam jakieś wątpliwości. Profesjonalne podejście do pacjenta, miły lekarz, godny polecenia.

Jest bardzo konkretny, nowoczesny, cierpliwy, a co najważniejsze - dał swój numer telefonu komórkowego z zaleceniem, że gdyby się cokolwiek działo, mam natychmiast dzwonić.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław