lekarz Wojciech Świstek

Internista, Hematolog

Polecam serdecznie. Pan doktor poświęcił odpowiednią ilość czasu na mój przypadek, wizyta przebiegła bardzo sympatycznie.

Nie ma chyba co pisać... Po prostu uratował mi życie... Opiekował się mną naprzemiennie z inną panią doktor, również wspaniałą, będę im dozgonnie wdzięczna... nigdy więcej w swoim życiu nie spotkałam takich lekarzy. Polecam z całego serca ♥️

W czasie mojej choroby "odwiedziłam" wielu lekarzy. Dr Świstek ze swoim podejściem do pacjenta jest wyjątkowy !!!! Bardzo kontaktowy ,rzetelny , a co najważniejsze bardzo solidnie i przystępnie tłumaczy na czym polega schorzenie. Z całego serca POLECAM !!

świetny lekarz, kontaktowy, empatyczny, pomocny, dobrze się z nim rozmawia , można pytać o wszystko, rzetelny, ma poczucie humoru POLECAM

POLECAM