dr n. med. Wojciech Sydor

Internista, Immunolog, Angiolog

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam, kompetentny, miły, świetny specjalista godny polecenia, poświeca pacjentom tyle czasu ile potrzeba

Byłem pacjentem na Skawińskiej. Nie "przesiadywał" przy mnie, ale każdy krok terapii był wyjaśniony i opisany w stopniu dla mnie wystarczającym. Ustawiona przez niego terapia była skuteczna przez ostatnie 10 lat. Obecnie planuje powrót pod jego "skrzydła"

Bardzo miły lek mozna spokojnie porozmawiać bez żadnych obaw. Cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości, chętnie odpowiada na pytania. Uśmiechnięty i bardzo uprzejmy. Pozdrawm

Bardzo miły lek mozna spokojnie porozmawiać bez żadnych obaw.
Pozdrawm

Gdy trafiłam na oddział immunologi na ul.Skawińskiej był moim lekarzem prowadzącym, niestety poznałam go dopiero po dwóch tygodniach w dniu wypisu kiedy, będąc w jeszcze gorszym stanie niż w dniu kiedy pod jego "opiekę" trafiłam, widać postanowił pozbyć się problemu -zalecił leczenie ambulatoryjne.Lekarzy z jego podejściem: obojętnym wręcz olewającym powinno pozbawić się praw wykonywania zawodu.