lekarz Wojciech Szadok

Drogi? Doktor Szadok nie przyjmuje prywatnie, stąd trochę się zdziwiłam?! :| Ze względu na długie oczekiwanie chętnie bym skorzystała. Macie może jakiś namiar?

Lekarz godny polecenia. Miły, życzliwy i życiowy. Można iść z każdym problemem nawet z tym wstydliwym, to jedyny lekarz który każda pacjentke traktuje indywidualnie. Nie jak inni na kocia łapę byle zbadać, ale troszczy się o swoje pacjentki. Jest najlepszy!!!

Miły, sympatyczny, kompetentny :) Jedyny minus to czas oczekiwania - ponad miesiąc, co świadczy o jego fachowości :) Warto jednak czekać. Polecam

Nie mam zbyt wielu doświadczen, ale czułam się naprawde komfortowo. Polecam. :)

Nie mam zbyt wielu doświadczen, ale czułam się naprawde komfortowo. Polecam. :)

Średnio - na pewno nie wrócę. Żarty bardziej chamskie niż śmieszne. Wiedza ogólnikowa. Do tego drogi. Zdecydowanie odradzam.

Nie ma w Wałbrzychu chyba weselszego i milszego lekarz jak on. Trochę strach pisać bo jak inne przeczytają to na wizytę będę czekać pół roku tak się inne zleca.POLECAM!!!!!!!!!!

Nie ma w Wałbrzychu chyba weselszego i milszego lekarz jak on.

Chodzę do tego lekarza od kilku lat; poleciły mi go koleżanki z pracy - a ja polecam dalej. Zgłoszony problem rozpatruje kompleksowo, wyjaśnia, rozwiewa wątpliwości, a przy tym jest ciepłym, uprzejmym człowiekiem. Mam porównanie do innych lekarzy i wypada ono zdecydowanie na plus dla dr Szadoka.