lekarz Wojciech Szatkowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Lekarz byc moze kompetentny ale podejscie do pacjenta nie do przyjecia. Nie slucha, bagatelizuje problemy i pytania od pacjentki, nie wyjasnia informacji z karty. Brak zaangazowania, empatii, zainteresowania sie pacjentem. W konsekwencji - powiklania i koniecznosci leczenia u innego specjalisty,

Za każdym razem najważniejsze wpisy w kartę. Rozmowa bez empatii. Robi badania tak jak nakazuje NFZ i to wszystko. Prywatna wizyta droga jak u profesora. Też najważniejszy wpis, trochę więcej powie ale bez jakiegokolwiek wsparcia, pocieszenia. Nie widziałam, żeby dezynfekował fotel po innych pacjentkach. Nie polecam!!!

To już nie ten sam lekarz co parę lat temu. Niemiły, wiecznie w pośpiechu, stresuje kobiety w ciąży. Mówi że nie mają prawa przytyć za dużo bo to źle świadczy.. Co najgorsze robi błędne badania, które po weryfikacji okazują się wyssane z palca. Naraża kobiety ciężarne na stres. Nie chcę dać sobie powiedzieć że mógł popełnić błąd... Arogancki, pisze to z pełną świadomością ponieważ znam lekarza od lat. Zarówno ja jak i kilka znajomych podzielają te opinię. Unikać chyba że ktoś chce sobie popsuć nerwy. Ludzie się zmieniają w tym przypadku na gorsze. Odradzam

Nie polecam. Lekarz nie uprzejmy, brak empatii i ludzkiego podejścia do pacjenta. Spóźnia się nieustannie do pracy.

Nie miły do pacjentek w ciąży. Mówi, że są grubym krowami do 20 tygodnia ciąży wgl nie powinny przytyć ani kilograma. Pracuje na NFZ w Koźminku. Nie robi badani USG tylko wpisuje w karte co on nie zrobił w trakcie wizyty. Nie omawia wyników krwi jeśli spytałam się dlaczego mam podwyższone wyniki wgl nie udzielił odpowiedzi tylko powiedział że akurat to go nie interesuję. Nie polecam zdala od tego chama

Przesympatyczny lekarz, który poświęca pacjentce dużo czasu. Delikatny podczas badania i wszystko jasno objaśnia. Napewno nie zmienie lekarza i szczerze polecam- normalny człowiek i lekarz z powołania!!! Wizyta była na NFZ!!

Wizyta była na NFZ!!

Lekarz miły, dużo czasu poświęca. Ale zaczął chyba "zarabiać" na pacjentkach, sporo podniósł cennik, za wydawałoby się zwyczajną wizytę. Wszsytkie dodatkowe rzeczy typu usg piersi dodatkowa opłata.

jestem zupełnie na TAK Byłam u wielu lekarzy przeważnie prywatnie lecz żaden z nich prywatnie nie poświęcił mi tyle czasu i nie zbadał tak dokładnie jak p. Szatkowski (na kasę chorych) Jest lekarzem godnym polecenia.

Wizyta dość droga wiedzą sporą jak w internecie jeśli pacjentka jest zdrową to wszystko ok ale ale czy potrafi pomoc jeśli jest problem to nie wiem ją na razie mam dwie różniące się opinię odnośnie mojego stanu zdrowia i dlatego wędruje do kolejnego lekarza

estem po dzisiejszej wizycie. pierwszy raz byłam prywatnie u tego pana :) ale co mogę napisać? gdybym miała nawet za jedną wizytę zapłacić 400 złoty to bym nie żałowała! zapłaciłam 120zł ale warto było. rozmawia z pacjentka wszystko jej tłumaczy.naprawdę godny polecenia. mam 19 lat, więc dziewczyny gnać do niego! :). a nie to co ta małpa kruczkowska sarna ! u niej wlasnie bylam pierwszy raz u ginekologa na nfz gdzie przyjmowała na rogatce. wizyta trwała ok 10min? TAKI WLASNIE POWINIEN BYĆ LEKARZ JAK PAN SZATKOWSKI ;)