dr hab. n. med. Wojciech Szewczyk

Urolog

Również nie mogę polecić tego lekarza. Na wizycie okazało się że aparat do USG nie działa, próbowało go uruchomić w trakcie wizyty wiele osób personelu wchodząc do gabinetu bez pytania. Przedstawiłem dokumentację moich dotychczasowych badań, wyprosiłem grzecznie osoby postronne i zostałem zbadany tym co urolog ma zawsze przy sobie - palcem do d.... Gdy tak stałem z opuszczonymi spodniami wszedł do gabinetu jakiś technik bez pytania. To wyczerpało moją cierpliwość. Na odchodne dostałem skierowanie na MRI - z wyników badań nic nie wskazuje taką konieczność. Nikt mnie nie przeprosił za ...

Nikt mnie nie przeprosił za niemożność wykonania USG, nie zaproponował innego terminu wizyty z taką możliwością, za zachowanie personelu. Wizyta została opłacona przez mojego ubezpieczyciela prywatnego.
Szczerze odradzam wszystkim wybór tego lekarza.

Nie polecam. Przejechałem wiele km bo wyczytałem, że dobry lekarz. Nie pomógł mi, nawet nie próbował, przy tym jest bardzo nieuprzejmy.

Jestem zawiedziony. Sugerowałem się dobrymi opiniami, błąd. Za wizyty zapłaciłem bardzo dużo, a lekarz nawet nie przejrzał wyników moich badań, nie mówiąc o tym, że nie był miły. Wizyty trwały do 5 minut, problem pozostał - nie polecam.

Wyśmienity specjalista. Podchodzi do pacjenta z empatią, zrozumieniem i spokojem. Sprawdza nawet najdrobniejszy szczegół, który może mieć związek ze sprawą przy okazji dokładnie tłumacząc co i dlaczego robi. O jego fachowości niech świadczy fakt, że udało mi się przekonać kompletnego hipochondryka, że na prawdę nic mu nie dolega :). Gorąco polecam Pana Doktora.

Bylam na wizycie u Pana doktora z 8letnim synkiem,spelnia moje oczekiwania,jest uprzejmy,poswiecil nam dosc duzo czasu,tlumaczac zrozumiale nasz problem.Najwazniejsze ze syn bez stresu odbyl wizyte:)Pan doktor jest delikatny,ma podejscie do dziecka.Polecam.

Fajny lekarz, co tu dużo pisać. Przyjechał, zbadał, wytłumaczył. Mogę ze spokojnym sercem polecić go innej osobie.